10. prosince dá Rotary šanci dětem s atopickým ekzémem

Rotary International Distrikt 2240 (Česká a Slovenská republika) organizuje v příštím roce pro děti trpící atopickým ekzémem terapeutický pobyt u Mrtvého moře v Izraeli. Vzhledem k tomu, že pro velkou část českých rodin je klimatoterapie v této lokalitě finančně nedostupná, připravila mezinárodní nezisková organizace Rotary International, pod vedením prof. MUDr. Petra Arenbergera, DrSc. MBA, projekt pro 24 dětí, které bezplatně stráví jeden měsíc v Německém léčebném centru v Izraeli.

Zde se pod dohledem dermatologů, trenérů a učitelů podrobí léčebné terapii, která může průběh nemoci zúčastněných dětí výrazně pozitivně ovlivnit. První skupina odletí k Mrtvému moři již 4. března 2014.

Setkání rodičů, kteří budou mít zájem se k projektu připojit, proběhne 10. prosince 2013 v Praze, kde tým lékařských odborníků pod vedením MUDr. Spyridona Gkalpakiotise, Ph.D., primáře Dermatovenerologické kliniky Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, vybere vhodné kandidáty pro tento projekt. Při výběru bude brát v úvahu sociální situaci rodiny a to, zda konkrétní zdravotní stav dítěte dává naději na zlepšení.

Pro více informací se zájemci mohou obrátit na e-mailovou adresu: george.podzimek@rotary2240.org

Více informací o Rotary International naleznete na www.rotary.org

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Dnešní den pro vás bude ve znamení bujaré rozšafnosti. Ať už budete mít chuť na cokoliv, prostě si to dopřejete. Čokoládou počínaje a…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci