4medvědi zvou na narozeninovou oslavu a cheescake

V pátek 17. února od 15.30 do 18 hod. slaví Rodinné a Montessori centrum 4medvědi 3. narozeniny. Oslava se ponese v duchu karnevalu pro děti i dospělé, her, skvělých domácích cheesacaků z kavárny Cheecup a atraktivních dárků v tombole.

Centrum se za tři roky své existence vypracovalo v jedno z nejnavštěvovanějších míst pro rodiče s dětmi v Praze 4. Vede ho 7 maminek, jež mají dohromady 16 dětí.

4medvědi v současnosti nabízejí nejrůznějšíkroužky pro rodiče s dětmi či pro starší děti samostatně. Kromě toho i angličtinu a jógu jen pro rodiče, s hlídáním dětí. Mezi nejoblíbenější aktivity patříkeramika, balet nebo „Kutílek“ – kroužek, ve kterém si děti vyzkouší třeba zatloukání, vrtání, řezání…a svůj jednoduchý výrobek nebo hračku si odnesou domů. Mezi novinkami, které centrum od září loňského roku připravilo, je pohybový kroužek zaměřený na přírodu.

Jedinečnou věcí, kterou rodiče jinde v Praze nenajdou, jsou Montessori pracovny pro rodiče s těmi nejmladšími dětmi(0-1,5 let).

Pro dospělé návštěvníky centrum pravidelně pořádá tematické semináře.

KDY:v pátek 17. února 2012, 15. 30–18 hodin
KDE: prostory 4m v 1. patře ZŠ Nedvědovo nám. 101/8

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Vaše důvěřivost, která se jindy možná tak silně neprojevuje, dnes bude dobrou příležitostí pro všechny šprýmaře v okolí, aby vám věšeli…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci