Aňa Geislerová dostane k Vánocům od Hřebejka kozu

Nejen režisér Jan Hřebejk bude nadělovat kozu. Čeští herci, hudebníci, sportovci a další osobnosti si pod vánoční stromek budou nadělovat kozy, oslíky a další dárky z charitativního e-shopu www.skutecnydarek.cz. Letos na něm čeští dárci nakoupili za více než 6 miliónů korun.

„Tahle akce se mi libí, protože je na rozdíl od jiných konkrétní. Dovedu si tak s potěšením představit, že dárek ode mě a mé ženy přijde do konkrétních rukou a ten konkrétní člověk zažije možná po dlouhé době pocit příjemného překvapení a snad i naděje,“ říká herec a režisér Miroslav Krobot, který bude k Vánocům nadělovat šicí stroj. Ty pomáhají chudým ženám zajištovat obživu např. v Kongu, Namibii či na Srí Lance.

„Koupila jsem certifikát „Veselá koza“ a jakmile mi finanční situace dovolí, tak koupím certifikát „100% kráva“. Věřím, že o kozu i o krávu se bude obdarovaná rodina pečlivě starat a že jim zvíře bude dlouhou dobu k užitku,“ říká zpěvačka Marta Kubišová.

Hned dvě kozy daruje také herec a moderátor Marek Eben.„Je to až zábavná myšlenka vědět, že někde v Africe budou mít dvě kozy, které někomu usnadní život,“ říká Marek Eben.

Dárky v charitativním eshopu nakoupili také rychlostní kanoistaMartin Doktor, překážkový běžec Petr Svoboda, herec Jan Cina, zpěvák, skladatel a textařMichal Hrůza či skupina Chinaski, která už má v Etiopii „svého“ oslíka s povozem.

Chcete se také připojit?

V e-shopu si můžete vybrat konkrétní pomoc hned v několika zemích a darovat ho jako neobvyklý vánoční dárek svým přátelům a známým nebo poslat elektronický certifikát firemním partnerům v zahraničí. Nejvíce nakupují kuřata, kozy a sešity a tužky pro chudé děti.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Úspěchy posledních dní ve vás vzbudily pocit sebedůvěry. Jistě je oprávněný, ale přesto ho raději hlasitě nedemonstrujte před…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci