Barbie ve hvězdách a Monster High vychází na DVD

Na DVD právě vychází filmy, které ocení téměř každá holčička - Barbie ve hvězdách a Vítej v Monster High.

 

Nový film „Barbie Ve hvězdách“ je naprosto úžasný a určitě ho musíte vidět! A na co se můžete těšit? Na Barbie jako vesmírnou princeznu, která se svým věrným mazlíčkem Pupcornem cestuje vesmírem na hoverboardu.

Když však začínají hvězdy vyhasínat, připojí se ke speciálnímu týmu na jejich záchranu. S kamarády a jejich společnými dobrodružstvími na hoverboardu spolupracuje na záchraně galaxie. Barbie záhy pochopí, že se s pomocí svých přátel a vírou v sebe samu, může stát dlouho očekávanou vůdkyní celého vesmíru!

BARBIE HVĚZDNÁ GALAKTIČKA

Klepněte pro větší obrázek

Barbie Hvězdná galaktička a její létající kočička jsou hlavními hrdinkami filmu Barbie™ VE HVĚZDÁCH. Připoj se k nim a cestuj s nimi galaxií plnou třpytivých hvězd a barevných postav. Zažij s těmito dvěma kamarádkami vesmírné dobrodružství. Kočička panenky Barbie® doopravdy létá!

Cena 849 Kč, věk 5+

BARBIE HVĚZDNÁ KAMARÁDKA

Klepněte pro větší obrázek

Panenka Barbie Hvězdná kamarádka pomáhá Barbie hvězdné galaktiččce při záchraně vesmírnu ve fantasy filmu Barbie™ VE HVĚZDÁCH! Jejich příběhy se tedy odehrávají mimo naši planetu! Panenka je při své jízdě na hoverboardu doprovázena pěti různými zvuky a třemi barevnými světly. Když na její záda připojíš otočný kroužek, otočí se dokola. Vydej se s panenkou až na konec vesmíru! Panenka Hvězdná kamarádka je oblečena do své fialové kombinézy. Nechybí ani stříbrné boty, blyštivá odnímatelná sukně a fialový copánek v třpytivých vlasech. Sesbírej všechny panenky a doplňky z řady Barbie™ VE HVĚZDÁCH

Cena 799 Kč, věk 3+

VÍTEJ V MONSTER HIGH

Klepněte pro větší obrázek

Připojte se ke svým oblíbeným ghúlkám ve zcela novém příběhu “VÍTEJ V MONSTER HIGH ”, který právě vychází na monstrózním DVD. Všichni studenti Monster High™ se spojí, aby znovu otevřeli tu nejvíc boží střední školu. Přitom se objeví dosud nepoznaná stránka ARI HAUNTINGTON™.

Prožij s popstar Ari neuvěřitelné příběhy, které sama nevymyslíš. Tím že přiblížíš nebo oddálíš od Ari svoji dlaň, budeš díky senzoru pohybu moci ovládat světla i hudbu a Ari rozbalí pořádnou show! Začátek i konec téhle hudební show máš pod palcem ty! Jsou to čáry! Panenka má naprosto skvělé oblečení v bohémském stylu jako ve filmu! www.monsterhigh.cz

 Cena: 899 Kč

O společnosti MATTEL

Společnost Mattel je jedním z lídrů na světovém trhu s hračkami. Portfolio jejích nejprodávanějších značek zahrnuje řady Barbie, American Girl, Monster High, Thomas & Friends, Hot Wheels, Scrabble a Fisher-Price.

V roce 2013 byla společnost jmenována Ethisphere Magazine jednou z nejvíce etických firem světa. Od roku 2014 se Mattel zařadil na páté místo v žebříčku 100 Best Corporate Citizens, hodnotícím míru firemní odpovědnosti. 

Společnost Mattel zaměstnává téměř 30.000 lidí ve více než 40 zemích světa a její výrobky se prodávají ve více než 150 státech.

 

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Pro samou práci byste neměla zapomínat na rodinné vazby, vaši blízcí vám pomáhají, když je nejhůř, ale měla byste s nimi trávit i…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci