Bezpečí pro vaše děti i pro peněženku

Bezpečí je pro rodinu to nejdůležitější. Díky novinkám od T-Mobile máte pod kontrolou nejen výdaje za telefony, ale můžete využít i ojedinělé funkce pro větší klid. Služba Rodina v bezpečí dává jistotu, že vaši blízcí jsou v pořádku.

Už se nemusíte obávat o děti, pokud neberou mobil. Po předchozí dohodě je můžete snadno lokalizovat pomocí mobilní sítě. Dáme vám také vědět, když někdo z rodiny zavolá na tísňovou linku, a to včetně času a místa, odkud telefonoval.

Díky Rodině v bezpečí získáte i přehled o útratách za telefony. Pro každé číslo lehce nastavíte limit, při jehož dosažení dostanete SMS. Můžete zablokovat volání na placená nebo zahraniční čísla, odesílání MMS. Snadno zjistíte výši kreditu Twistu a můžete jej ihned dobít.

Rodina v bezpečí je zdarma ke každému rodinnému tarifu nebo zvýhodnění. Např. s balíčkem T-Mobile Rodina nadlouho získáte hovory v rodině po třetí minutě zdarma již od 199 korun.
Vyšší míru jistoty získáte díky GPS Locator. K určení polohy využívá GPS, v budovách pak mobilní síť. Přístroj slouží i jako jednoduchý mobil nebo SOS alarm: jediným stisknutím tlačítka přivolá pomoc.

Více informací najdete na t-mobile.cz/rodina.

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Merkur nepřeje vaší přesnosti při zpracování dat a cifer. Vyhýbejte se proto náročné práci na vytváření dokumentů. Planety jinak ale…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci