Bezpečí pro vaše děti i pro peněženku

Bezpečí je pro rodinu to nejdůležitější. Díky novinkám od T-Mobile máte pod kontrolou nejen výdaje za telefony, ale můžete využít i ojedinělé funkce pro větší klid. Služba Rodina v bezpečí dává jistotu, že vaši blízcí jsou v pořádku.

Už se nemusíte obávat o děti, pokud neberou mobil. Po předchozí dohodě je můžete snadno lokalizovat pomocí mobilní sítě. Dáme vám také vědět, když někdo z rodiny zavolá na tísňovou linku, a to včetně času a místa, odkud telefonoval.

Díky Rodině v bezpečí získáte i přehled o útratách za telefony. Pro každé číslo lehce nastavíte limit, při jehož dosažení dostanete SMS. Můžete zablokovat volání na placená nebo zahraniční čísla, odesílání MMS. Snadno zjistíte výši kreditu Twistu a můžete jej ihned dobít.

Rodina v bezpečí je zdarma ke každému rodinnému tarifu nebo zvýhodnění. Např. s balíčkem T-Mobile Rodina nadlouho získáte hovory v rodině po třetí minutě zdarma již od 199 korun.
Vyšší míru jistoty získáte díky GPS Locator. K určení polohy využívá GPS, v budovách pak mobilní síť. Přístroj slouží i jako jednoduchý mobil nebo SOS alarm: jediným stisknutím tlačítka přivolá pomoc.

Více informací najdete na t-mobile.cz/rodina.

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Žijete velmi rychle, takže není divu, když začínáte mít pocit, že vám spousta věcí uniká. Nebylo by od věci se na chvíli zastavit a…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci