Bezpečný a komfortní start do života s postýlkou MiMi

Jiřina Burešová z Domažlic se před třemi týdny stala maminkou dvojčátek Jitky a Lucky. S náročnou péčí o dva miniaturní uzlíčky, které po porodu vážily 2,02 a 2,26 kg, ji od začátku pomáhají speciální novorozenecké postýlky MiMi. Jiřina se s nimi seznámila už v porodnici a díky půjčovně postýlek si je mohla pronajmout i na doma.

„Obě dvě miminka položím do jedné postýlky, přemístím je dle své potřeby. Miminka mohou být v mé blízkosti a jsou neustále pod mým dohledem a kontrolou,“ popisuje Jiřina Burešová, jak ji postýlka MiMi pomáhá v hektických prvních dnech a týdnech po propuštění z porodnice. A jaké jsou podle ní další přednosti této speciální novorozenecké postýlky? „Výhod je ještě celá řada, například snadná manipulace, možnost nastavení výšky postýlky – nemusím se ani ohýbat ani nějak natahovat. Pocit bezpečí zvyšuje tenká matrace, která umožňuje použít monitor dechu. Nezanedbatelným plusem je i nenáročná údržba postýlky, povrchy jsou jednoduché a hladké, vše se snadno čistí,“ vypočítává maminka dvojčat. Jiřina by postýlku rozhodně doporučila i ostatním maminkám, a nejen maminkám dvojčátek. „Poplatek za pronájem není vysoký. Postýlku nemusím kupovat, následně skladovat nebo nabízet k prodeji. Postýlka MiMi je pro počáteční 2 – 3 měsíce nesrovnatelně lepší než klasická dřevěná postýlka, které chybí všechny přednosti postýlky MiMi.“

V současné době si už postýlku MiMi půjčilo přes 200 maminek. „Počet zájemců je stále zvyšuje a jsem ráda, že se nám daří rozšiřovat i síť půjčovny, tedy míst, kde si maminky mohou postýlku vyzvednout,“ sdělila Romana Loumová z půjčovny První postýlky MiMi. Postýlek je v 7 kontaktních místech půjčovny dostatek a nastávající maminky se nemusí bát, že by se na ně nedostalo. Ideální samozřejmě je si s předstihem zapůjčení postýlky zarezervovat.

Zapůjčení první postýlky MiMi si můžete objednat on-line na www.prvnipostylka.cz nebo telefonu 606 666 796. A že se postýlka osvědčila i dalším maminkám, se můžete přesvědčit na http://blog2.prvnipostylka.cz nebo na http://blog2.prvnipostylka.cz.

Více informací a fotogalerie najdete na facebooku www.facebook.com/PrvniPostylkaMimi.

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Žijete velmi rychle, takže není divu, když začínáte mít pocit, že vám spousta věcí uniká. Nebylo by od věci se na chvíli zastavit a…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci