Bláznivá matka: Podívejte se, co provedla se svým synem

Až tyhle fotky malý Gabriel jednou uvidí, nebude mu do smíchu.

Gabriel je normální, zdravé miminko. To se však nedá říct o jeho matce Fioně. Ta si stejně jako miliony jiných hrdých matek své dítě fotí, když dělá roztomilé nebo různé obličeje. Jeho fotky však „vylepšuje“ pomocí aplikace YouCam. Zde si zkouší, jak by jejímu sedmitýdennímu synovi slušel make-up. To by se ještě dalo pochopit, matka své dílo poté sdílí na sociálních sítích. Nechápavými reakcemi okolí se jenom baví.

Bez ohledu na to, jak strašné výsledky jsou, díky aplikaci působí velmi realisticky. Pokud se na obrázky podíváte jen zběžně, sedmitýdenní chlapec vypadá, jako by byl skutečně nalíčený. „Žádný make-up se synovy kůže nikdy nedotkl,“ uklidňuje matka své kritiky. „Mám svého syna velmi, velmi ráda,“ objajuje se. Prý záměrně vybírala fotky, na kterých se její syn různě šklebil, aby byl výsledek co nejzajímavější. Bydlí sama se synem, a tak se prý chtěla jen zabavit.

Nezbývá než doufat, že tyto příšerné fotky se nedostanou do chlapcova alba. A že je jednou, až mu bude mnohem víc a bude z toho mít rozum, neuvidí. Protože by jistě nepochopil, že pro maminku bylo vše jen zábavou na dlouhou chvíli. A co myslíte vy, je to roztomilé?

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Nemáte problém s pohybováním se z místa na místo, což váš nadřízený ocení větší várkou služebních cest. Užívejte si příjemné vytržení…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci