Chuchle dětem: Přijďte se podívat na koníčky a poslechnout si Václava Neckáře

Jedinečný den pro rodiny a děti bude v sobotu 12. května v prostorách celého závodiště ve Velké Chuchli. Těší se na vás nejen organizátoři, ale i Václav Neckář, Václav Vydra a jeho koně, výtvarné díly, dobové tržiště a spousta další zábavy a her.

Historicky vůbec poprvé zažije chuchelský závodní areál akci uspořádanou pouze pro děti a rodiny. Vždyť i na jeho vzniku a obsahu se podílely děti organizátorů, byť formou námětu. Celé prostory závodiště budou patřitod 9:00 do 18:00 v sobotu 12. května jenom jim. A i kdyby náhodou počasí nepřálo, může se vše přesunout pod střechu.

Děti s rodiči se mohou těšit na vystoupení Václava Neckáře, na Vaška Vydru a jeho koně, na keramické dílničky, na sportovní olympiádu, na poníky, na dobové tržiště s ukázky řemesel, mohou si složit žokejské zkoušky, podívat se do malé ZOO a na další spoustu zajímavých aktivit.

Vstupenky jsou k dostání už nyní v předprodejní síti ticketstream.cz za: celá rodina 350,- Kč, dospělý 150,- Kč, dítě od 100 cm 70,- Kč, děti pod 100 cm mají vstup zdarma.

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Máte pocit, že ten hezký nový kolega po vás pokukuje? A není to náhodou tak, že pokukujete vy po něm? Neostýchejte se už a najděte si…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci