Clinomyn – to je svoboda pro Váš úsměv

Clinomyn je speciální hloubkově čistící zubní pasta. Díky svému unikátnímu složení je vysoce účinná v boji se skvrnami od potravin, se zubním kazem i kamenem. Přes svou vysokou účinnost je pasta šetrná zvláště k zubní sklovině.

Zubní pasta Clinomyn byla vyvinuta v 60. letech ve Velké Británii původně pro potřeby kuřáků. Postupně si ji oblíbily také další skupiny zákazníků. Dnes tato značka představuje kvalitní, důkladnou a současně jemnou péči o chrup.Efektivita ošetření touto zubní pastou spočívá v optimálním poměru obsažených účinných látek. Především jde o Polynam, Fluorid a chladivý výtažek máty. Produkty Clinomyn vyrábí společnost CCS Healthcare AB ve Švédsku. Vysokou kvalitu a účinnost této zubní pasty potvrdila také Britská stomatologická komora. Pro českou a slovenskou republiku distribuuje tyto produkty společnost Sitil Bohemia s.r.o..

Péče o zuby a ústní dutinu je nedílnou součástí osobní hygieny každého z nás. Zářivý úsměv se stal určitým osobním znakem nebo lépe předpokladem pro hodnotný život a úspěšnou kariéru. Nikotinem zažloutlé zuby nebo skvrny od kávy, vína na zubní sklovině mohou negativně ovlivnit první dojem, kterým na okolí působíte. Právě ve snaze o sněhobílé zuby se v civilizovaném světě stále více daří speciálním přípravkům a profesionálním technikám bělení.


Připravili jsme pro Vás nejčastější odvovědi na Vaše dotazy:

Jak se zbavit ošklivého zabarvení a skvrn na zubech?
V drogeriích a hypermarketech je dnes široký výběr hloubkově čistících a bělících zubních past a speciálních přípravků. Existují dokonce i pasty určené pro kuřáky nebo takové, které šetrně odstraňují pigmentové skvrny po kávě, víně nebo čaji. Vyvarujte se granulovým nebo agresivním bělícím přípravkům, které nenávratně narušují zubní sklovinu. Poohlédněte se raději po kvalitní pastě Clinomyn Sensitive Smokers, zvláště pokud trpíte na přecitlivělost zubů.
Jak funguje Clinomyn Sensitive zubní pasta na citlivé zuby?
Pokud vaše zuby reagují přecitlivěle na horké, studené nebo kyselé pití a jídlo trpíte tzv. citlivými zuby. Hlavní příčinou bývá ztenčená vrstva tvrdé zuboviny (zubní skloviny), odhalené zubní krčky, stejně mohou reagovat i nemocné (zanícené) dásně. V místech, kde měkká zubovina (dentin) není dostatečně chráněna zubní sklovinou dochází k předávání vzruchů dentinovými tubuly (kanálky) k nervovým zakončením, které způsobují tolik nepříjemnou bolest. Pasty určené pro péči o citlivé zuby mají snížený obsah abrazivních (obrušujících) složek, čímž působí šetrněji na zubní sklovinu, zároveň obsahují složky, které dokáží zabránit přenosu vzruchu do dentinových kanálků, působí jako jakési mechanické ucpávky v době dráždění, tedy při čištění nebo styku se studenými nebo horkými nápoji.

Z jakého důvodu zuby žloutnou?
Žloutnutí zubů či vytváření skvrn mají nejčastěji na svědomí tyto neřesti: kouření, časté pití červeného vína, čaje, kávy, ale i užívání některých léků (antibiotika aj.) Zuby se přirozeně zabarvují také v důsledku stárnutí.

Čeho se vyvarovat?
Omezte potraviny a nápoje, které zuby zabarvují ( káva, čaj, červené červené víno,coca cola, sójová omáčka, ...). Nezapomeňte, že i tmavé rtěnky zabarvují zubní sklovinu.

Více informací o prodkutech naleznete na www.klidnesiuzivam.cz a www.clinomyn.cz

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Vaše důvěřivost, která se jindy možná tak silně neprojevuje, dnes bude dobrou příležitostí pro všechny šprýmaře v okolí, aby vám věšeli…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci