Čtenářky časopisu Maminka používají kosmetiku Mixa: Barbora

V říjnovém čísle časopisu Maminka jsme vyhlásili soutěž o kosmetiku Mixa na celý rok zdarma. Tři spokojené výherkyně se nám svěřily se svými zkušenostmi.

Barbora Boušová, 23 let

Značku Mixa jsem začala používat po na­rození mé dcerky Emmičky. V těhotenství jsem hledala informace o výbavičce a pídila jsem se i po ideální kosmetice pro miminko. Četla jsem různé recenze, ptala se maminek v mém okolí, hledala na internetu a Mixa mi nakonec vyšla nejlíp. A opravdu nezklamala! V naší koupelně má už skoro dva roky své čestné místo. Patnáct měsíců po dcerce se mi narodil syn Matyáš a já se začala zajímat o vhodnou kosmetiku i pro sebe. I když je mi teprve 23 let, tak dvě těhotenství daly mé pleti zabrat.

Klepněte pro větší obrázek 
DD krém proti nedokonalostem, „Je úžasný, krásně se přizpůsobí pleti a zbytečně ji nezatěžuje.“

Musím přiznat, že Mixa splnila má očekávání i v tomto směru. Ceny produktů jsou víc než přijatelné na to, jak je kosmetika kvalitní. A jaké výrobky mám nejradši? Používáme v prv­ní řadě Mixa Baby a miluji DD krém, je užasný, jak se krásně zapracuje do pleti. Nejdřív mi bylo divné, že se vyrábí jen jeden odstín, ale krásně se pleti přizpůso­bí. Také mám ráda micelární vodu Mixa Sensitive Skin Expert. A co na kosmetice Mixa nejvíc oceňuji? Její složení, není v ní žádný alkohol a dráždivé látky. Je příjemná, krásně a nevtíravě voní. Mám ráda jednoduchost a přirozenost – a to v sobě Mixa má.

Klepněte pro větší obrázek
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Jestliže jste měla pocit, že se v posledních dnech k něčemu schyluje, ale nebyla jste si jistá k čemu a ani tím, jestli to bude změna…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci