Čtenářky časopisu Maminka používají kosmetiku Mixa: Jaroslava

V říjnovém čísle časopisu Maminka jsme vyhlásili soutěž o kosmetiku Mixa na celý rok zdarma. Tři spokojené výherkyně se nám svěřily se svými zkušenostmi.

Jaroslava Veselá, 33 let

Když se mi v loňském roce narodil syn, dostala jsem jako dárek plnou tašku kosmetiky Mixa. Nejprve jsem byla trošku v rozpacích, protože jsem značku neznala. Ale řekla jsem si, že než něco zavrhnu, musím to vyzkou­šet. Trošku jsem se bála, protože mám seborhoickou dermatitidu, problema­tickou pleť a občas trpím na ekzémy. První jsem vyzkoušela regenerační tělové mléko a asi po týdnu už jsem se nechtěla vrátit k původnímu. Je příjemné svou konzistencí a člověk není zbytečně mastný. Na syna jsem za­čala používat mycí gel na tělo a vlásky a jsem s ním také velmi spokojená. Ne­vysušuje kůži na hlavě ani na těle, takže syn přestal mít šupinky ve vlasech.

Klepněte pro větší obrázek 
Regenerační promašťující krém na ruce „Bez něj ven s kočárkem ani nevyrážím.“

A Mixa Baby čisticí mléko s sebou vo­zím stále v tašce na kočáru, je to úžasný pomocník na cestách. Pomůže očistit fakt úplně všechno. I muž si ho půjčuje, když má ruce třeba od šmíru, a libuje si, jak to senzačně pouští :-) Také s sebou stále vozím regenerační krém na ruce. Na pleť jsem začala postupem času používat micelární vodu pro zmatnění a DD krém proti nedokonalostem. Musím říct, že spousta pupínků mi ubyla a hlavně se mi po DD krému nezhoršuje seborhoická dermatitida, pleť se mi i méně mastí a neleskne se. V koupelně se mi tak rozrůstá rodinka výrobků Mixa. Je to zkrátka můj skvělý kosmetický parťák.

Klepněte pro větší obrázek
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Jestliže jste měla pocit, že se v posledních dnech k něčemu schyluje, ale nebyla jste si jistá k čemu a ani tím, jestli to bude změna…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci