Den dětí v Kladně: Čeká vás Hurvínek, Hannah Montana revival a bowling

V neděli 3. června od 13:00 hodin je připraven pro děti v nákupním centru OAZA Kladno bohatý program u příležitosti oslav Dne dětí. Děti se mají rozhodně na co těšit, čeká je představení loutkového divadla s oblíbenými postavami Spejbla a Hurvínka, vystoupení Hannah Montana Revival založené na základě slavného amerického televizního seriálu, kadeřnická kouzla, kolotoče zdarma a spousta další zábavy.

Zábavné odpoledne pro děti začíná od 13 hodin programem pro nejmenší. Během odpoledne bude k vidění např. divadelní loutkovévystoupení Spejbla a Hurvínka.

Ve 14:30 se mohou všichni těšit na vystoupení Hannah Montana Revival - zpěvačka Terezka bude zpívat písničky ze slavného seriálu a společně se svým pomocníkem Bobem děti zabaví svými hry.

Děti se mohou pobavit také uautodráhy nebo mohou využít zdarma jízd na kolotočích a jiných atrakcích. Pro maminky a starší děvčata je připraveno profesionální nalíčení, kadeřnická kouzla či ornamenty na kůži pro děti i dospělé.

Od 13:00 do 16:00si budou moci děti ve věku od 5 do 10 let zdarma zahrát v bowlingovém centru na profesionálních dětských drahách. Každý malý hráč dostane „pitíčko“ a nejlepší vyhrají dárkové poukazy na bowling v hodnotě 500,-, 1 000,- a 1 500,- Kč.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Jestli se dneska dostanete do konfliktu s někým z kolegů, nadřízených či dokonce doma, snažte se ze střetu poučit a záhy najít co…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci