Děti a rodiče z Prahy 13 se konečně dočkají nové mateřské školy

Mateřská škola VŠEM se nachází v Nárožní ulici 2600/9a. Školka se zaměřuje na pohybové aktivity a výuku jazyků. Školka nabízí péči a vzdělávání dětí 7 dní v týdnu, flexibilní a individuální přístup, večerní a víkendový provoz! Provoz školky je již od 7.00 hod do 19 hod.

Školka se nachází v nových velkorysých prostorech budovy VŠEM. Pro děti jsou připraveny herny a tělocvična. Díky dobré poloze, vznikne zanedlouho také dětské hřiště.

Respekt, tvořivost, hra a smích, je naší společnou filosofií.

Klademe důraz na odborně vedený program pod vedením zkušených pedagogů. Snažíme se k dětem přistupovat jako k jedinečné individualitě vždy respektujícím způsobem. Pedagogický program se zaměřuje na procvičování motoriky, pozornosti, správnou výslovnost. Včas diagnostikujeme případné poruchy učení. Spolupracujeme s logopedem. Pohybové aktivity probíhají pod vedením lektorů a trenérů. Vedle angličtiny nabízíme němčinu a ruštinu pro malé děti.

Dále je pro děti připravena řada mimoškolních aktivit i pro rodiče a široká nabídka originálních kroužků (zumba, jóga, malování, bojový sport) i pro děti, které nenavštěvují školku.

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Obáváte se možná, že by se krize mohla podepsat na vašich finančních možnostech? Raději si to nechte pro sebe a svůj strach neříkejte…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci