reklama

Dětín.cz: Můžete si koupit dítě přes e-shop?

Šálí mě zrak? Opravdu jsme dospěli k něčemu tak absurdnímu, jako je prodej dětí? Navíc zcela bez obalu a „natvrdo“ přes e-shop? Naštěstí ne, jedná se totiž o novou kampaň Dětín.cz, která se snaží upozornit na problematiku pohřešovaných dětí.

Nová kampaň si klade za cíl zprvu trochu šokovat, což se jí nepochybně daří. Počáteční zděšení se snaží vyburcovat k hlubšímu zamyšlení a především k aktivnímu činu – příspěvku na Linku bezpečí, která každoročně pořádásbírku Pomněnkový den (resp. týden).

Takzvaná „elektronická pomněnka“ letos umožňuje snadno a rychle přispět 30 korunami ve prospěch nonstop telefonické služby, kam se mohou děti a mladiství v tíživých životních situacích kdykoliv obrátit. Podpořit Linku bezpečí, která působí na poli prevence a snaží se minimalizovat riziko ztráty či únosů dětí, je možné z pohodlí vašeho domova. Stačí vám doslova pár „kliků“.

„Vysoký počet reakcí, které celou problematiku pochopily tak, jak jsme zamýšleli, je pro nás důkazem, že naše cesta nebyla nesprávná a strategie je pochopitelná. Pravidelně reakce pečlivě monitorujeme a vysvětlujeme více tam, kde je třeba. Máme případy jedinců, kterým se kampaň na počátku zdála hloupá a urážející, ale po dalším vysvětlení se reakce zmírnila a jedinec uznal, že na tom vlastně něco je. A pro to si myslíme, že to cenu má.“uvádí mluvčí Linky bezpečí.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

reklama
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

I když jste celou dobu svému cíli věřila, nyní se ukazuje, že není vše takové, jak se zdálo. Začínáte pochybovat a ztrácíte odvahu k…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama