Dětský den: Pojďte s klokanem procestovat všechny světadíly již tuto sobotu!

Moto dětského dne: Pojďte s námi a s klokanem procestovat všechny světadíly! Cestovní pasy pro vás máme nachystané, dopravní prostředky také, takže stačí přijít a užít si cestování po světě.

Autosalon Klokočka pořádá 26. 5. 2012 dětský den

V prostorách autosalonu Klokočka na pobočce Karlovarská 660, Praha 6 budou pro děti připraveny stanoviště z jednotlivých světadílů. V Africe se děti naučí černošský tanec, zakreslí si uhlem na nekonečnou roli papíru, nebo si zaházejí oštěpem. V Severní Americe se podívají do indiánského tee-pee s šamanem nebo si si navléknou korále. Jižní Amerika – to jsou liány a lanové překážky pro děti i dospělé nízko i vysoko nad zemí. Asie je země vysokých hor – i rodiče či děti mohou jednu zdolat za pomoci instruktorů. Na Antarktidě se budou moci podívat do polární observatoře a naučit se chodit na sněžnicích. Evropa nabízí komfortní zázemí nebo závodní dráhu se šlapacími autypro děti i dospělé. Pokud budete chtít ještě cestovat, navštivte Austrálii kde je klokan jako doma - skákací boty, skákací nafukovací hrad nebo trampolína pro nejmenší.

Účastna na akci potvrdili : Vlaďka Erbová, Jiří Macháček, Josef Dvořák, Norbert Peticsky (Hlas Česko Slovensko)

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Vaše důvěřivost, která se jindy možná tak silně neprojevuje, dnes bude dobrou příležitostí pro všechny šprýmaře v okolí, aby vám věšeli…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci