Díky plastice mám zpátky sebevědomí

Chtěla být krásná pro svého muže a přestat se stydět za svou nahotu. Porodem a kojením se Janě Žárovské (34) zmenšily prsy a zůstalo vypouklé bříško. Jak svou nespokojenost řešila?

Přestože se mi po porodu podařilo celkem rychle dostat na svou původní váhu, moje tělo už nevypadalo stejně jako dřív. Původní pevnost a tvar byly prostě ty tam. Hodně mě trápilo, jak vypadají moje prsy, a kromě toho se mi nelíbilo ani moje vypouklé bříško. Snažila jsem se často cvičit, ale připadalo mi, že ani posilování mi pořád nepomáhá. Přála jsem si mít bříško opět ploché a prsy hezky vytvarované, abych byla pro svého manžela znovu tou atraktivní a sebevědomou ženou, do které se kdysi zamiloval. Styděla jsem se nahá před ním a styděla jsem se vlastně i sama před sebou.

Klepněte pro větší obrázek

Moje velká radost

Když jsem v časopise Maminka objevila soutěž o celkovou proměnu maminek po porodu, zajásala jsem a hned se do projektu přihlásila. Moc jsem si přála vyhrát a tajně jsem doufala, že se mi přání splní…A stalo se! Opravdu jsem z toho měla neuvěřitelnou radost a nemohla tomu uvěřit. Moc jsem se těšila na setkání s lékařem, na návštěvu MEDICOM Clinic, tedy na kliniku, kde se měla moje proměna uskutečnit, a ze všeho nejvíc pak samozřejmě na výsledek.

Plním si svůj sen

Na pražské pobočce kliniky MEDICOM Clinic jsem nejprve absolvovala konzultaci s plastickým chirurgem, v mém případě s MUDr. Pavlem Horynou. Během sezení jsme se společně domluvili na velikosti prsních implantátů, na způsobu jejich vložení, a pokud jde o bříško, rozhodli jsme se řešit přebytečný tuk invazivní laserovou liposukcí SlimLipo. Oba zákroky jsem měla podstoupit v celkové narkóze v rámci jediné operace, za což jsem byla ráda. Vzhledem k tomu, že mám doma čtrnáctiměsíční dcerku, se mi totiž víc než hodilo, že si odbydu celý proces hojení pouze jednou. Operaci jsem v MEDICOM Clinic podstoupila 23. května letošního roku. A musím říct, že jsem byla s veškerou jejich péčí o mě vážně spokojena. Všichni se ke mně krásně chovali: od recepčních přes sestřičky až po mého pana doktora, velkého sympaťáka. Navíc mi tam vyšli vstříc i s termínem operace, který jsme přitom z osobních důvodů musela na poslední chvíli měnit.

Klepněte pro větší obrázek

Velké dík klinice a mé rodině

Po operaci jsem si na klinice poležela den, pak mě pustili domů. První dny rekonvalescence jsem byla sice bolavá, ale díky lékům se to dalo zvládnout. S každým dalším dnem mi navíc bylo líp a já byla o kousek blíž ke splnění svého snu. Nemohla jsem se dočkat, až sundám kompresivní prádlo z břicha, odhodím speciální elastickou podprsenku a konečně si začnu užívat výsledek. Musím říct, že v celé fázi hojení pro mě ale byla za všeho nejhorší úplně jiná věc – chybělo mi, že si nemůžu pochovat svou dcerku, protože první dny po operaci prsů prakticky nesmíte zvedat ruce. Naštěstí to ale uteklo jako voda a manžel spolu s babičkou mě v péči o malou výborně zastali. Tímto bych jim oběcma chtěla moc a moc poděkovat! Bez nich bych ti určitě tak dobře nezvládla. A výsledek operace? Jedním slovem: nadšení! Jak se teď ve svém těle cítím? Prostě báječně!

Co na to lékař?

MUDr. Pavel Horyna, plastický chirurg MEDICOM Clinic, Medicomclinic.cz

„Paní Jana u nás podstoupila augmentaci a liposukci břicha laserovou metodou SlimLipo. Při konzultaci jsme se domluvili na zvětšení prsů s implantáty značky Polytech o velikosti 360 ml a na způsobu jejich vložení podprsní rýhou. Uložení implantátů je částečně pod velký prsní sval. S klientkou jsme se na velikosti shodli, zvolili jsme ji tak, aby výsledek působil co nejpřirozeněji. Při zákroku jsem nejprve provedl laserovou liposukci podbřišku. Tuto liposukcí metodu jsem zvolil proto, že dovede zacílit výhradně na tukovou tkáň a okamžitě zpevní pokožku. Je celkově šetrnější a nabízí kratší dobu rekonvalescence než klasická tumescentní metoda. Při zákroku jsem z břicha odsál kolem 400 ml tukové tkáně. Po liposukci jsem provedl plastickou augmentaci prsů. Oba zákroky byly tedy provedeny během jedné operace v celkové anestezii, doba trvání výkonu byla dvě hodiny. Hojení proběhlo bez komplikací.“

Cíl? Dokonalé tělo!

Zvětšení prsů s implantáty, tzv. augmentaci, doporučujeme podstoupit na klinice MEDICOM Clinic, kde zkušení plastičtí chirurgové ročně provádějí více než 1000 plastických operací prsů.

Nežádoucího tuku vás rychle, šetrně a navždy zbaví laserová liposukce SlimLipo. Meotda se pyšní krátkou rekonvalescencí, bezbolestností a minimální tvorbou modřin. Více na www.medicomclinic.cz

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Jestli máte stálého partnera, vyhýbejte se všem nezadaným mužům ve svém okolí, vášeň vás může strhnout k činům, kterých byste později…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci