Dopřejte svým rukám volnost, nechte si přinést nákup z Tesca

Díky službě Tesco Potraviny on-line můžete starosti s nákupy vypustit z hlavy i rukou! Své volné ruce využijte na všechny ty příjemné věci, které život nabízí. Nyní navíc s akcí na dopravu zdarma.

Ruce využíváme téměř pro všechny každodenní činnosti, nošení těžkých tašek s nákupem ale rozhodně nepatří mezi ty oblíbené. Naštěstí je tu služba Tesco Potraviny on-line, která vaše ruce od tohoto nepopulárního úkolu uvolní – zaměstnanci Tesca vám totiž těžký a objemný nákup doručí až ke dveřím vašich domů a bytů. Své „osvobozené“ ruce pak můžete využít na všechny ty příjemné věci, které život nabízí – ať už se rozhodnete obejmout své blízké, přečíst dětem pohádku, nebo zasadit květinu.

Společnost Tesco je v České republice průkopníkem v on-line nakupování potravin. Poprvé službu spustila před čtyřmi lety a aktuálně je dostupná už čtyřem milionům Čechů v celkem sedmi krajích a dvanácti městech. Pracovníci Tesca vám jen v České republice měsíčně doručí zboží o průměrné váze více než 1 765 000 kilogramů – a to už je pořádná tíha! Proč byste se tedy s nákupy měli pracně tahat právě vy, když je to tak snadné? Při doručení většího nákupu do konce června navíc můžete mít dovoz neomezeně a opakovaně zdarma, stačí nakoupit alespoň za 2 200 korun a zadat slevový e-kupon s kódem sleva100. Z celkové částky vám tak bude odečteno 100 korun, které plně pokryjí i tu nejvyšší možnou sumu za dovoz. Ta se pohybuje mezi 49 a 99 korunami v závislosti na čase doručení.

Klepněte pro větší obrázek

On-line nakupování se v posledních letech dostalo na první příčky oblíbenosti. Zboží můžete jednoduše pořídit i přes internet, v pohodlí domova, bez stresu a bez námahy – ušetřený čas potom můžete věnovat jiným aktivitám nebo rodině a svým blízkým. Na webu itesco.cz navíc naleznete vše, co hledáte. Vybrat si můžete taktéž preferovaný čas doručení, způsob platby a dopravy.

Společnost Tesco rovněž ponechává svým zákazníkům možnost využívání benefitů v rámci členství Clubcard. Zákazník sbírá body za nákup stejným způsobem, ovšem při nákupu on-line obdrží dokonce dvojnásobek bodů. Položky z jednotlivých nákupů se navíc automaticky ukládají do složky „Oblíbené“. Můžete se k nim tak snadno vracet bez zbytečného vyhledávání a tím napříště ušetřit ještě více času.

Pokud jste tedy ještě službu Tesco Potraviny on-line nevyzkoušeli, právě teď je ta pravá chvíle! Neváhejte – vaše ruce vám budou vděčné.

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Jako asistentky, sociální pracovnice nebo recepční se uplatníte kvalitně. Díky Jupiteru máte totiž smysl pro zdvořilé chování a…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci