Filmový třetí bratr to zkouší i za mikrofonem

Herec Zdeněk Piškula jde ve stopách svých dvou filmových bratrů Vojty Dyka a Tomáše Kluse. Splnil si svůj sen a vytvořil vlastní písničku. S oběma výše zmíněnými zpěváky si zahrál v pohádce Tři bratři.

Svoji úplně první píseň s názvem Balič novodobý nazpíval mladý a talentovaný herec Zdeněk Piškula, kterého mohou diváci znát například z pohádky Tři bratři nebo seriálu Všechny moje lásky.

Klepněte pro větší obrázek

Ve své skladbě s nadsázkou popisuje život na sociálních sítích a to, jak je jednoduché žít a prožívat lásku virtuálně, ale komunikovat z očí do očí už bývá horší.

Ke skladbě vznikl i videoklip, který se natáčel na několika lokacích v centru Prahy. V klipu se objeví i jiné známé tváře, jako herečka Mariana Prachařová nebo youtuberka Týnuš Třešničková. Klip má po režijní stránce na svědomí Martin Štembera a námět klipu vytvořil Matěj Kretík z Bookin Agency.  

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

„Hudba mě vždycky strašně bavila a bylo mým snem udělat svoji vlastní písničku. A teď to konečně klaplo! Ale nechci, aby ji  lidi vnímali jako klasickou písničku o lásce. Balič novodobý je spíš taková parodie na lidi v mém věku, kteří většinu svého času tráví na sociálních sítích. Osobně bych vám mohl vyprávět, já sám mezi ně taky patřím,“ přiblížil Zdeněk svoji skladbu.

Další podrobnosti o Zdeňku Piškulovi najdete:

Oficiální stránky: http://zdenekpiskula.cz/

Facebook: http://www.facebook.com/ZdenekPiskulaNeoficStranka

Instagram: https://instagram.com/zdenekpiskula

Foto: FTV Prima

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Váš cit pro druhé se dnes projeví v nečekaných souvislostech. Kamarádka, která se vám většinou nesvěřuje, si vás vybere za zpovědnici,…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci