reklama

Fotogalerie: Lucka Vondráčková znovu ve svatebním

Lucka, která si na pár měsíců odskočila z Kanady, je v jednom kole. Kromě rodinných návštěv ji zaměstnávají pracovní nabídky, na jejichž množství si teď opravdu nemůže stěžovat. Péče o miminko ji nijak nebrání v kariéře, naopak ji dodává více chuti do práce. Porod dal, podle zpěvaččiných vlastních slov, jejímu životu smysl.

Od desetiměsíčního Matyáše odběhla k natáčení klipu k písničce nového animovaného filmu pro děti Rebelka. Kromě toho si zahrála v připravovaném filmu Zdenka Trošky s názvem Babovřesky, který by měl volně pokračovat v sérii komedií Slunce, seno… Děj filmu se odehrává v divácky oblíbeném prostředí vesnice v jižních Čechách.

Lucce mateřství viditelně svědčía je krásnější než kdy před tím. Jejího půvabu si všimla i autorka knihy o svatebních přípravách, šatech, účesech a všeho, co se dne D bezprostředně týká. Na křtu zmiňované publikace Lucka pózovala v jednoduchých bílých koktejlkách. Dlouhé jemně nakadeřené vlasy ji zdobily perleťové korálky. Spolu se svým manželem Tomášem Plekancemtvořili nepřehlédnutelný pár.

Na svou svatbu vzpomíná jako na „den s ideálním počasím a paparazzi na stromech“.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

reklama
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Po dlouhé době, kdy jste veškeré své úsilí věnovala zvládnutí obtížné životní situace, se najednou zdá, že jste někde udělala chybu.…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama