Fotogalerie: První snímky královského miminka

Včera po osmé hodině večerní opustila Kate s princem Willamem porodnici. Poprvé tak oficiálně představila společnosti svého prvorozeného syna. Vévodkyně si pro slavností chvíli vybrala jednoduché splývavé šaty barvy lila.

Přijetí davu, který na mladé rodiče před nemocnicí čekal, bylo jak jinak než bouřlivé. Catherin i William ochotně pózovali fotografům a poskytli první krátké rozhovory.

„Je to velmi silný pocit. Všichni rodiče asi ví, o čem mluvím, “ svěřila se s úsměvem novopečená maminka. „Je to velký kluk a docela těžký,“ řekl její manžel se synem v náručí. „Na jménu stále „pracujeme“, dodal a ještě zažertoval, že jeho syn má už teď více vlasů než on.

Po několika minutách William odnesl syna zavinutého v šátku do auta, kterým společně s vévodkyní odjeli do Kensingtonského paláce, kde stráví prvních 14 dnů. Princ si na tuto dobu bere dovolenou.

AKTUÁLNĚ: Kate a William vybrali pro svého syna jméno George Alexander Louis

Před veřejným vystoupením svého vnuka ještě navštívili rodiče Kate, Carole a Michael Middletonovi, a princ Charles s manželkou Camillou.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Včera vám nadřízený v práci oznámil, že dnes to budete vy, kdo povede poměrně náročné vyjednávání s partnery. Zatímco včera jste z toho…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci