Funkční doplňky do dívčího pokoje z 3D puzzle

Zdobí si vaše dcera ráda svůj pokoj a to ideálně v růžové barvě? S novou Dívčí edicí 3D puzzle od společnosti Ravensburger s oblíbenými motivy koní a jednorožců v růžovo-fialovém tónu si postaví praktické a funkční doplňky do svého království. Nalijte vodu do vázy a dejte do ní květiny pro zkrášlení pokoje. Krásná šperkovnice ve tvaru stromu, ve které se budou vyjímat všechny šperky, nesmí chybět žádné parádnici. Všechny ostatní poklady snadno schová barevná úložná krabice a praktický barevný stojan na tužky ozdobí každý stůl.

Ravensburger Dívčí edice 3D puzzle Šperkovnice

Pro správnou parádnici se spoustu prstýnků, náhrdelníků nebo dalších ozdob je ideální krásná šperkovnice ve tvaru stromu, která jí pomůže mít všechny šperky pohromadě.

Klepněte pro větší obrázek

Šperkovnici z Ravensburger Dívčí edice 3D puzzle najdete s motivem koně nebo jednorožce za 399 Kč.

Ravensburger Dívčí edice 3D puzzle Úložná krabice

Kouzelná úložná krabice s volně nastavitelnou přihrádkou se postará všechny cennosti a schová všechna holčičí tajemství.

Klepněte pro větší obrázek

Úložnou krabici z Ravensburger Dívčí edice 3D puzzle najdete s motivem koně nebo jednorožce za 599 Kč.

Ravensburger Dívčí edice 3D puzzle Váza

Všechny malé milovnice květin si můžou postavit trendy vázu. Stačí naplnit vodou nádobku uvnitř vázy a je připravená pro skutečné květiny. Skvěle poslouží i na větvičky nebo jako samotná barevná dekorace.

Klepněte pro větší obrázek

Vázu z Ravensburger Dívčí edice 3D puzzle najdete s motivem koně, jednorožce nebo v designu návrhářky Agathy Prady za 599 Kč.

Ravensburger Dívčí edice 3D puzzle stojánek na tužky

Praktický stojánek na tužky jistě ocení nejen kreativní slečny. Stačí postavit puzzle, přidat příslušenství a stojan na tužky je připravený pro tužky, propisky, make-up, hřebeny a jiné nezbytnosti.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Stojánek z Ravensburger Dívčí edice 3D puzzle na tužky s motivem koně, jednorožce nebo v designu návrhářky Agathy Prady za 189 Kč.

Pro více informací navštivte www.ravensburger.cz a www.facebook.com/ravensburgerCZSK.

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Včera vám nadřízený v práci oznámil, že dnes to budete vy, kdo povede poměrně náročné vyjednávání s partnery. Zatímco včera jste z toho…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci