Gansta matka, postrach spratka: údernice Bára a Léňa mají nový klip

Zpěvačky, které se s „nejdůležitější rolí v životě ženy“ nikdy příliš nemazlily, přichází s novým protest songem s ještě údernějším textem. A ví, o čem mluví... tedy zpívají. Pod větu „To, že s tátou teď zrovna neboduješ, je vykoupeno tím, co všechno zaštiťuješ“ - by se podepsalo asi hodně matek.

Ústřední dvojka z dívčího seskupení Yellow Sisters Léňa a Bára pokračují v sérii svých promateřsky laděných klipů. Po písních Laktační psychóza, Vylitá a Slavík povzbuzují ostatní matky-souputnice v novém klipu Gangsta matka (video na konci článku).

Ten je celkově propracovanější – pod vedením Anny Schmidtmajerové z La putyky nacvičily choreografii, natáčelo se na známých pražských zákoutích a zapojili se i „matky z davu“.

„Oproti „Laktační psychóze“ bylo natáčení výrazně náročnější, točili jsme tři dny. Nejnapínavější bylo pro mě zpívání a zároveň řízení dodávky s celým osazenstvem včetně našich dětí, tanečnic, kameramana a režisérky,“ komentuje vznik klipu Bára Vaculíková.

Na 1. června, tedy na den dětí, je naplánované vydání v rámci projektu Materska.com album „Laktační psychóza“, které bude obsahovat i novinku Gangsta matka. Bára s Léňou daly na svém novém albu prostor také otcům - o koho ale jde, se chystají prozradit až na křtu.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Je dobrý čas vydat se na výlet po krásách naší země, navštivte staré známé, kterým jste to slibovaly. Dopoledne se také poctivě staráte…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci