HiPP BIO Combiotic – nová generace mléčné kojenecké výživy

HiPP BIO Combiotic – nová generace mléčné kojenecké výživy s unikátní kombinací prebiotik, probiotik a esenciálních omega 3-mastných kyselin.

Na základě nejnovějších poznatků z výzkumu mateřského mléka vyvinuli vědci z oddělení pro vývoj dětské výživy společnosti HiPP novou generaci mléčné kojenecké výživy – HiPP Combiotic®, která je určena pro zvláštní výživu dětí.

HiPP BIO Combiotic® obsahuje unikátní kombinaci prebiotik a probiotik podle vzoru mateřského mléka, navíc je v BIO kvalitě.

  1. PRAEBIOTIK: prebiotická vláknina (GOS*) podle vzoru mateřského mléka. Tato prebiotická vláknina podporuje zdravou střevní mikroflóru.
  • galaktooligosacharidy získané z laktózy
  1. PROBIOTIK: kultury kyseliny mléčné, izolované z mateřského mléka. Mateřské mléko obsahuje množství probiotických kultur, které mohou být individuálně rozdílné.
  1. Omega-3 - esenciální omega-3-mastné kyseliny, které jsou obzvláště důležité, protože jsou potřeba pro vývoj mozku a nervových buněk a tím pro zdravý růst Vašeho dítěte, ale tělo si je neumí samo vytvořit.

Špičková BIO kvalita

Jsme přesvědčeni o správnosti používání přísně kontrolovaných biologických přísad. Při výběru surovin samozřejmě dodržujeme přísná legislativní nařízení pro mléčnou kojeneckou výživu, dokonce kontrolujeme ještě přísněji, než je předepsáno zákonem. Více než 600 kontrol u každé výrobní šarže zajišťuje co největší bezpečnost Vašeho dítěte.

HiPP BIO pečeť garantuje nejvyšší kvalitu a převyšuje požadavky kladené EU na BIO produkty.

Snadný přechod

Na mléčnou kojeneckou výživu HiPP BIO Combiotic® můžete bez obav přejít z jakékoliv jiné mléčné výživy. Pokud by se při přechodu na HiPP BIO Combiotic® změnila konzistence stolice, je to pro tento produkt typické, protože může vést na základě prebiotické vlákniny (GOS) k řidší stolici, podobně jako výživa mateřským mlékem.


Více informací o výrobcích HiPP naleznete na www.hipp.cz

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Žijete velmi rychle, takže není divu, když začínáte mít pocit, že vám spousta věcí uniká. Nebylo by od věci se na chvíli zastavit a…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci