Hvězdy pokřtily kalendář pro Kapku naděje

Dne 22.9.2011 se od 15 hodin v SIDDHARTA CAFE v Buddha - Bar Hotelu Prague konal již 2. ročník křestu charitativního kalendáře, tentokrát pod názvem "Příběhy rošťáků 2012".

Místo obyčejných obrázků nebo fotek najdeme v tomto kalendáři šťastné příběhy 15 ti vyléčených dětí, které měli nejen dost sil, ale i velkou odvahu bojovat s těžkou nemocí, aby tento boj nakonec statečně vyhrály.

Hrající si a bezstarostně skotačící děti s usměvavými tvářemi jsou na fotografiích zachyceny spolu s 19 ti populárními osobnostmi veřejného života -Vendulou Auš Svobodovou, Václavem Vydrou, Janou Bouškovou, Helenou Zeťovou, Petrem Kolářem a jeho manželkou, hudební skupinou Argema, Martinem Dejdarem, Janem Čenským, Petrem Bendou, Terezou Kostkovou, Karlem Abrahámem, Markétou Konvičkovou, Adélou Gondíkovou, Daliborem Gondíkem, Petrem Nárožným, Květou Fialovou, Danou Morávkovou, Renatou Langmannovou a Ivanem Haškem.

Zakoupením stolního kalendáře za 99,-Kč nebo velkého nástěnného kalendáře za 456,- Kč uděláte radost nejen sobě, ale navíc přispějete svou kapkou na podporu nemocných dětí, zvláště dětí s poruchou krvetvorby, s nádorovým onemocněním nebo dětem, jejichž onemocnění vyžaduje transplantaci kostní dřeně.

Kalendář si můžete objednat na info@kapkanadeje.cz nebo osobně vyzvednout na adrese NF Kapka naděje, Revoluční 1200/16, Praha 1.


Jednorázová DMS. Odešlete dárcovskou SMS ve tvaru DMS KAPKANADEJE na telefonní číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč, NF KAPKA NADĚJE obdrží 27 Kč.

DMS Roční podpora. Nyní můžete nově přispívat pravidelně každý měsíc po dobu jednoho roku. Stačí odeslat SMS ve tvaru DMS ROK KAPKANADEJE na číslo 87 777 a každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 Kč.
Více informací najdete na www.darcovskasms.cz.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Po únavě a stresech posledních dní, kdy vás práce pronásledovala ve dne v noci, si dnes budete moci trochu oddychnout a nabrat sil.…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci