Kateřina Kristelová: „Růst zoubků se prostě musí přežít“

Řešíte právě teď problémy s prvními zoubky svých mrňousků nebo lomíte rukama nad prvními kazy školkařů? Pak vás možná potěší, že stejné starosti mají i celebrití maminky a tatínkové.

Slavní-neslavní, pokud jde o děti, jsme všichni na stejné lodi. Jak tedy prožívali první zoubky svých ratolestí Petr Vágner, Katka Kristelová nebo Míša Nosková, se dozvíte ve videu BABY televize natočené právě na akci zaměřené na zoubky a probatikum, které zabraňuje vzniku zubního kazu a plaku.

Míša Nosková snášela prořezávání zubů své dcerky poměrně v klidu. „My jsme si dokonce u některých zubů ani nevšimli, že jí vyrostly…“ svěřila se se smíchem.

ZatoKateřina Kristelová si užila své. „Každá máma ví, že prořezávání stoliček je to nejhorší“ zhodnotila situaci. Přesto bere věc s nadhledem a raději si v noci přivstane, než by sahala po tišících lécích.

Petr Vágner si pochvaloval růst zoubků u své dcery. Se synem to mají prý trochu obtížnější: „Nejdřív mu vyrostly dva zuby dole – takový zajda to byl... A potom postupně další nahoře. Ale ani to moc neořval,“ směje se nakonec.

Se správným růstem zubů úzce souvisí také oblíbený dětský návyk na dudlík. Ten dokáže nadělat pořádnou paseku, obzvláště když se nedaří zlozvyk opustit. Maminky, jejichž děti kouzlo dudlíku vůbec neobjevily, ušetří spoustu křiku, kterým se obvykle malí závisláci své hračky dožadují. Jak s dudlíkem bojují slavné maminky se dozvíte v již zmíněném videu.

Vyskytly se probl�my při přehr�v�n� videa.
Aktualizujte si, pros�m, V�š Adobe Flash Player.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Pořád jen trávíte čas nějakými malými úkoly či ne zrovna zábavnou dílčí činností, ale na nic velkého se nemůžete vrhnout? Dneska je…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci