Kdo vyhrál s Emirates batůžky a frisbee?

Podzimní počasí posledních dní přímo vybízí k tomu vyrazit do teplých krajů a ještě se před zimou trochu ohřát. Pohodlné cestování s dětmi nabízí společnost Emirates. Podívejte se, kdo vyhrál batužky s frisbee.

Rádi byste s rodinou navštívili i vzdálenější destinace, ale máte obavy z dlouhého letu s dětmi? Společnost Emirates věnuje cestování s dětmi zvláštní pozornost, a tak se nemusíte obávat, že o ně během letu nebude postaráno.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
 

Emirates nabízí na každém letu pohodlí a především nejrůznější druhy zábavy pro děti. K dispozici jsou rozptýlení od dětských kanálů přes barevná sluchátka až po narozeninové dorty.

Specializované dětské kanály na zábavním systému ice přináší řadu kreslených seriálů, interaktivních her, podcastů a CD. Celkem palubní zábavní systém nabízí více než 60 dětských filmů, včetně celé série Harryho Pottera a sekce věnované Disneyho klasice.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek 
 

Dále zde najdete více než 20 dětských televizních kanálů, včetně CBeebies, Disney Junior, Cartoon Network a Nickelodeon. Děti se také mohou na celé hodiny zaposlouchat do oblíbené hudby, jako je One Direction, Justin Bieber a Katy Perry.

Na palubě se mohou nejmenší cestovatelé setkat s AirBoe a Oggie, novými roztomilými příšerami, a prozkoumávat připravené batůžky plné zábavy. Všechny tyto služby patří k běžné výbavě a jsou tedy zdarma. V letadle je rovněž k dispozici oblíbené dětské jídlo, včetně vegetariánských jídel.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek 
 

Speciálně pro děti jsou zde připraveny také časopisy, které obsahují různé historky, vtipy, puzzle a zábavně naučné informace, které děti mají rády. Na kanálu Flying Camera může vaše dítě sledovat přistání či vzlet pohledem z pilotní kabiny anebo kontrolovat aktuální pozici letadla.

Vzrušující interaktivní hry pro děti všech věkových kategorií jsou dostupné na všech letech. Užijte si jednoduchou hru Four in a Row nebo otestujte své reakce ve hře Tetrix. Na počítači si můžete zahrát rovněž Vrhcáby nebo vyzvat spolucestující k partii šachu nebo kohokoli na palubě k boji ve hře Trivia Challenge.

Klepněte pro větší obrázek 
 

Na výhru se mohou těšit:

Hana P. (Praha 9)

Bohuslava V. (Horní Bečva )

Michaela K. (Brno)

Marcela P. (Chropyně)

Alena P. (Vodňany)

Markéta H. (Telnice u Brna)

Vladimíra J. (Hulín)

Tereza V. (Dolní Dobrouč)

Lukáš M. (Plzeň)

Anna K. (Rumburk)

Výhercům gratulujeme.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Čekají vás tvrdé dny, ale neztrácejte optimismus, všechno se zase přežene. V práci po vás nadřízený chce něco, co víte, že je nad vaše…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci