Kdo vyhrál voňavou novinku MEXX Summer Edition

Zpříjemněte si čekání na léto! Oblíbená značka MEXX představuje limitovanou edici vůní MEXX Summer Edition pro něho a pro ni pro letošní sezonu. 8 z Vás, které správně odpoví, se mohou těšit na dámskou verzi vůně MEXX Summer Edition.

Nové vůně MEXX Summer Edition jsou jako stvořené pro ty, kteří se umí radovat ze života, užívají si každý den, milují vzrušující okamžiky a výzvy. Svěží design a balení v optimistických pastelových barvách s reliéfním nápisem - ikonickým logem MEXX evokuje nadcházející letní sezonu. MEXX Summer Edition Womannabízí směs lahodného letního ovoce a čerstvých květin. Vůně se otevírá šťavnatými akcenty hrušky a exotických listů ananasu, mirabelka v kombinaci s radostnou vůní frézie a magnólie šumí v srdci vůně a smyslný základ této optimistické, dámské vůně kombinuje krémové santalové dřevo a měkké pižmové tóny.

Pánské verzi MEXX Summer Editiondominuje šťavnatá kombinace pikantního pepře a zeleného jablka. Svrchní tóny v podobě kardamomu a pepře poskytují vůni svěží jiskřivý start, srdci vévodí zelené jablko s teplým a mužským odstínem cedrového dřeva, pačuli a jantarové nóty v základu dodávají vůni zemitou přirozenost a teplo.

MEXX Summer Edition probudí vaše smysly, dodají vám pozitivní energii a optimismus. Užijte si s nimi perfektní start do nového dne.
MEXX. NOVÝ DEN. SVĚŽÍ START.

Více informací na www.prestigeproducts.cz.

Výhru dámskou verzi vůně MEXX Summer Edition vyhrává 8 soutěžících, kteří správně odpoví a jejich odpověď dorazí jako 20., 40., 60., 80., 100., 120., 140. a 160. v pořadí.

Možnost odpovídat byla od 10. 3. do 16. 3. 2014.

Gratulujeme výhercům:
Lucie V. (Teplice)
Jana Z. (Slaný)
Helena U. (Vsetín)
Anna K. (Rumburk)
Barbora P. (Praha 8)
Machátová A. (Znojmo)
Melovská L. (Ústí nad Labem)
Otradovcová J. (Strakonice)

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Včera vám nadřízený v práci oznámil, že dnes to budete vy, kdo povede poměrně náročné vyjednávání s partnery. Zatímco včera jste z toho…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci