Klára Trojanová a Vlaďka Erbová porovnávaly těhotenská bříška

Herečka **Michaela Badinková**, hvězda seriálu Ulice poprvé ukázala svoji dceru šestnáctiměsíční dceru **Evelínu**. Dorazily na opening nového obchodu s dětským oblečením Chica&Chico.

A malá holčička jakoby mamince z oka vypadla. "Hodně lidí to říká, ale já myslím, že je spíš takový mix," usmívá se známá herečka, která na opening nového obchodu dorazila společně se svojí kamarádkou, herečkou Klárou Trojanovou - manželkou herce Ivana Trojana.

Ta sebou do obchodu Chica&Chico v pražském nákupním centru v Letňanech vzala svého nejmladšího syna Antonína. S Trojanem už mají tři syny -Josefa, Františka a Antonína a nyní čekají další přírůstek do rodiny. Klára je podle zákulisních informací ve čtvrtém měsíci těhotenství, sama to ale nepotvrdila. "To neprozradím," usmívala se sympatická brunetka, na které není zatím těhotenství prakticky znát. Zatím ani netuší, zda s manželem čekají holčičku nebo chlapečka.

Opening si nenechala ujít také další nastávající maminkaVlaďka Erbová s dcerou Viktorkou. Vlaďka je ve čtvrté měsíci těhotenství a na prvního společného potomka s Tomášem Řepkou se těší v březnu. Vlaďka se už pěkně zakulacuje a za poslední měsíc jí bříško hodně vyrostlo. "Mám nahoře čtyři kila, ale připadám si jak meloun. Jsem hodně zavodněná, přiznala Vlaďka.

Hadříky pro své ratolesti dorazily vybírat také Romana Jákl Vítová a Monika Marešová. Romana s dcerouSofií, protože čtyřměsíční Elisa má rýmu a tak ji nechala raději doma. Marešová přišla s oběma syny Jakubem i Matějem. Během chvíle se ale dámy shodly, že přijdou raději nakoupit jindy bez dětí. "Ono to s nimi moc nejde. Pořád utíkají, něco chtějí. S Romčou jsme se domluvily, že příště zůstanou doma a půjdeme sami," dodala Marešová.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Aktivita, které jste věnovala většinu volného času, nedopadla podle vašich představ. Není divu, že se cítíte jako spráskaný pes a vaše…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci