Kombinovaný kočárek – ideální pro první roky života dítěte

S narozením miminka je třeba postupně řešit, jaký kočárek je v tom kterém věku nejvhodnější. Pokud si ovšem pořídíte kombinovanou variantu, budete ji moci používat skutečně dlouho.

S kombinovanými kočárky ušetříte starosti i peníze

Jak miminko roste, samozřejmě má různé potřeby. To se týká i kočárků, neboť pro novorozence je nejvhodnější hluboký kočárek, děti, které již umí sedět, užijí více sportovní kočárek, po kterém přicházejí na řadu lehké a skladné golfky. První roky života dítěte lze ovšem vyřešit podstatně jednodušeji. Pokud se totiž rozhodnete pořídit kombinovaný kočárek, bude vám stačit jeden výrobek na několik let, a to se určitě vyplatí!

Jeho základem je vysoce kvalitní a odolná konstrukce, ovšem hlavní výhodou je možnost kombinovat různé korbičky. Nejčastěji lze přitom podvozek kombinovat s hlubokým lůžkem, sportovní nástavbou a lze na něj nasadit i autosedačku! Jedná se tedy o ideální řešení, neboť kombinované kočárky jsou pohodlné a bezpečné pro děti a rodiče navíc ušetří starosti i peníze! Co si přát více?

Doplňky ke kočárkům. Co by vám ještě nemělo chybět?

Pokud už máte vybraný kočárek, ještě byste měla věnovat pozornost několika důležitým doplňkům. Především se jedná o zavinovačky a fusaky do kočárku, které děti pomohou udržet v teple, na které jsou z maminčina bříška zvyklé. Můžete si ovšem zakoupit i další kvalitní doplňky ke kočárkům, jež jsou více či méně důležité. Kde? Třeba v e-shopu Ondalek.cz seženete pestrý sortiment (nejen) kombinovaných kočárků a doplňků za velmi příznivé ceny! 

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Konflikty posledních dní ve vás probouzejí nepříjemné napětí, s nímž si možná sama nebudete vědět rady. Zavolejte nejlepší kamarádce a…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci