reklama

Kukuřičné křupky, které děti milují

Patříte k maminkám, které pravidelně kupují dětem křupky? Bezlepkové kukuřičné křupky však nejsou určeny jen pro malé děti, ale také celiaky a dospělé, kteří hledají nutričně výhodnější variantu mlsání. Značka křupek REJ Gluten Free je součástí portfolia zdravých produktů společnosti REJ s. r. o. a patří k nejoblíbenějším.

V sortimentu nalezneme křupky klasik (natural) bez přidané soli, které patří mezi oblíbenou pochoutku malých dětí, zajímavou variantou jsou kukuřičné tyčky – dlouhé jemné a nadýchané křupky, často přezdívané jako „kočárkové“. Křupky zaženou malý hlad kdekoliv a kdykoliv, jsou výbornou křupavou svačinkou do školy, na výlety, zabavíte s nimi děti v kočárku nebo autě. Jsou i chutnou pomůckou pro cvičení uchopení a přijímání pevné stravy.

Vybírat můžeme i z ochucených, děti ocení své oblíbené příchutě - jahodovou, vanilkovou nebo karamelovou. Novinkou roku 2013 jsou kukuřičné ovocné kuličky, v sáčku naleznete různobarevné malé kulaté křupky v mixu několika přírodních ovocných chutí, samozřejmě bez chemických barviv a aromat.

Pro starší děti a dospělé jsou určeny kukuřičné kroužky, příjemně křupavé v přírodní neochucené podobě nebo arašídové, se sníženým obsahem soli a tuku. Jsou alternativou piškotů nebo slaných a smažených snacků.

„Proč kukuřičné křupky? Kukuřičce obsahuje kromě lehce stravitelných sacharidů, které pomáhají zklidnit střevní sliznici mnoho cenných minerální látek - draslík, hořčík, fosfor, železo, má hodně vlákniny a je zdrojem vitamínu B1. Je výborná při zácpě, má mírný diuretický účinek, je vhodná při zvýšené hladině cholesterolu, mírně zpomaluje činnost štítné žlázy a proces trávení a tak se hodí při stavech hubnutí a nervozity.“

REJ s. r. o. klade důraz na pečlivý výběr vstupních surovin, křupky jsou vyráběny bez konzervačních látek, umělých barviv a aromat. Díky vybraným druhům kukuřice a technologii výroby jsou křupky nadýchané, křehké a chutné. Výrobky prochází pravidelnými kontrolami na obsah lepku a soli, jsou nejlépe hodnocené spotřebiteli na vybraných serverech (červenec 2013).

Všechny tyto kukuřičné křupky - natural, jahodové, vanilkové, karamelové, tyčky, kukuřičné bonbonky a ovocné kuličky značky Gluten Free můžete zakoupit v HM Globus, lékárnách a vybraných prodejnách zdravé výživy, popřípadě na eshopu výrobce http://www.rejfood.eu/eshop.

V sortimentu zn. REJ si přijdou na své i maminky – například řada výrobků Víte,co jíte s vysokým obsahem vznikala ve spolupráci s Ing. Petrem Havlíčkem (celozrnné žitné a grahamové sušenky, sypaná nezapékaná müsli, skvělé celozrnné těstoviny, bylinné čaje atd.). Novinkou letošního léta jsou unikátní ječné instantní kaše s betaglukany a nižším obsahem cukru (čokoládová nebo hrušková se skořicí) či celozrnné žitné keksy a věnečky s chia semínky.

Více na www.rejfood.eu, www.vitecojite.eu

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Žijete velmi rychle, takže není divu, když začínáte mít pocit, že vám spousta věcí uniká. Nebylo by od věci se na chvíli zastavit a…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama