Kukuřičné křupky, které děti milují

Patříte k maminkám, které pravidelně kupují dětem křupky? Bezlepkové kukuřičné křupky však nejsou určeny jen pro malé děti, ale také celiaky a dospělé, kteří hledají nutričně výhodnější variantu mlsání. Značka křupek REJ Gluten Free je součástí portfolia zdravých produktů společnosti REJ s. r. o. a patří k nejoblíbenějším.

V sortimentu nalezneme křupky klasik (natural) bez přidané soli, které patří mezi oblíbenou pochoutku malých dětí, zajímavou variantou jsou kukuřičné tyčky – dlouhé jemné a nadýchané křupky, často přezdívané jako „kočárkové“. Křupky zaženou malý hlad kdekoliv a kdykoliv, jsou výbornou křupavou svačinkou do školy, na výlety, zabavíte s nimi děti v kočárku nebo autě. Jsou i chutnou pomůckou pro cvičení uchopení a přijímání pevné stravy.

Vybírat můžeme i z ochucených, děti ocení své oblíbené příchutě - jahodovou, vanilkovou nebo karamelovou. Novinkou roku 2013 jsou kukuřičné ovocné kuličky, v sáčku naleznete různobarevné malé kulaté křupky v mixu několika přírodních ovocných chutí, samozřejmě bez chemických barviv a aromat.

Pro starší děti a dospělé jsou určeny kukuřičné kroužky, příjemně křupavé v přírodní neochucené podobě nebo arašídové, se sníženým obsahem soli a tuku. Jsou alternativou piškotů nebo slaných a smažených snacků.

„Proč kukuřičné křupky? Kukuřičce obsahuje kromě lehce stravitelných sacharidů, které pomáhají zklidnit střevní sliznici mnoho cenných minerální látek - draslík, hořčík, fosfor, železo, má hodně vlákniny a je zdrojem vitamínu B1. Je výborná při zácpě, má mírný diuretický účinek, je vhodná při zvýšené hladině cholesterolu, mírně zpomaluje činnost štítné žlázy a proces trávení a tak se hodí při stavech hubnutí a nervozity.“

REJ s. r. o. klade důraz na pečlivý výběr vstupních surovin, křupky jsou vyráběny bez konzervačních látek, umělých barviv a aromat. Díky vybraným druhům kukuřice a technologii výroby jsou křupky nadýchané, křehké a chutné. Výrobky prochází pravidelnými kontrolami na obsah lepku a soli, jsou nejlépe hodnocené spotřebiteli na vybraných serverech (červenec 2013).

Všechny tyto kukuřičné křupky - natural, jahodové, vanilkové, karamelové, tyčky, kukuřičné bonbonky a ovocné kuličky značky Gluten Free můžete zakoupit v HM Globus, lékárnách a vybraných prodejnách zdravé výživy, popřípadě na eshopu výrobce http://www.rejfood.eu/eshop.

V sortimentu zn. REJ si přijdou na své i maminky – například řada výrobků Víte,co jíte s vysokým obsahem vznikala ve spolupráci s Ing. Petrem Havlíčkem (celozrnné žitné a grahamové sušenky, sypaná nezapékaná müsli, skvělé celozrnné těstoviny, bylinné čaje atd.). Novinkou letošního léta jsou unikátní ječné instantní kaše s betaglukany a nižším obsahem cukru (čokoládová nebo hrušková se skořicí) či celozrnné žitné keksy a věnečky s chia semínky.

Více na www.rejfood.eu, www.vitecojite.eu

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Nemáte problém s pohybováním se z místa na místo, což váš nadřízený ocení větší várkou služebních cest. Užívejte si příjemné vytržení…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci