reklama

Lepidlo, které baví! Herkules Mizím zajistí zábavu i funkčnost

Pokud si říkáte, že lepení a práce s lepidlem je nuda, novinka Herkules Mizím vás přesvědčí o opaku. S ním se totiž nebudete těšit jen na finální výsledek lepení, ale užijete si i jeho průběh, který možná bude ještě víc zajímavější než výsledný výtvor. Lepicí tyčinka barví, ale zároveň dokáže zbělat a není nijak znatelná. Přijďte záhadě na kloub a pronikněte do tajů lepidla nové generace!

Novinka od Druchemy – lepicí tyčinka Herkules Mizím je skutečně lepidlem třetího tisíciletí. Spojuje v sobě vše co od slepování a zábavy požadujeme – skvěle lepí a zajistí pevné spoje, snadno se s ní pracuje a po nanesení se zbarví do fialova, čímž hlavně dětem zajistí žádoucí zábavu.

Bavte se a tvořte

A jak je to možné? Odpověď je jednoduchá. Po té, co lepidlo naneseme na papír nebo jiný vhodný materiál promění se jeho barva ve fialovou. Dostaneme tak jasný signál o tom, kde všude je lepidlo aplikované, abychom případně měli možnost ještě vynechané části lepidlem potřít. Zbavíme se tak zbytečných starostí a natáčení papíru proti světlu, abychom alespoň orientačně rozpoznali, kde už lepidlo je, jako je tomu u jiných lepidel.

Klepněte pro větší obrázek

Fialové zbarvení má však ještě jednu zásadní funkci. Dává nám totiž rovněž informaci o stavu zasychání lepidla. Po jeho zaschnutí zbarvení mizí a lepidlo se stává průhledným. To přijde vhod zejména dětem ve škole, které ještě nemají v lepení takovou praxi. Předejdou tak snadno zbytečnému zašpinění prstů a pomůcek, i nechtěnému posunutí lepených předmětů, v domnění, že spoje už jsou pevné a lepidlo dokonale zaschlé. Ale hlavně, děti ocení barvu, která postupně mizí a čekání na zaschnutí lepidla pro ně bude dalším pozoruhodným zážitkem!

Zábavná i kvalitní tyčinka

Herkules Mizím by proto měl být nutnou výbavou každého dětského kufříku s výtvarnými potřebami. Rozhodně se ale neztratí ani v domácnostech nebo kancelářích pro rychlé lepení. Díky pevnému uzávěru nevysychá, množství aplikovaného lepidla máte vždy pod kontrolou a tuhé skupenství zabrání i nechtěnému úniku lepidla při jeho případném špatném uzavření.

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Partner a děti budou nadšení zábavnými návrhy, které hodláte realizovat tento víkend. Ať už půjdete na pouť nebo do kina, všichni budou…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama