Magformers – inteligentní hračka a didaktická pomůcka v jednom

MAGFORMERS je kreativní magnetická stavebnice, která umožňuje stavět tisíce 2D i 3D modelů jen z několika základních geometrických tvarů. Magformers je ideální k učení barev a cvičení jemné motoriky, podporuje představivost a matematické myšlení formou hry již od útlého věku.

Soutěžíme o 7 báječných cen: první správnou odpověď odměníme luxusní novou stavebnicí LED Architekt se světelnými efekty, zbylým 6 výhercům pošleme stavebnice Wow Starter.

Princip stavebnice je jednoduchý. Hrany dílků jsou vybaveny magnety, které spolu tvoří dočasné spoje. Díky nim lze stavět nejrůznější tělesa od mnohostěnů, válců či kuželů až po složité prostorové obrazce i celá města. S pomocí funkčních doplňků pak i auta, bagry, buldozery, roboty, rakety a kosmické lodě či pohádkové zámky a paláce. Dívky s oblibou vyrábějí šperky či nábytek, ty starší pak třeba lunaparky a veselá zvířátka. Z jediného balení postavíte snadno a rychle až tisíce různých modelů. Pro inspiraci si stačí prohlédnout naši galerii staveb.

Rozměry dílků a vhodně volené tvary zajišťují maximální bezpečnost. Použité materiály splňují nejpřísnější hygienická a zdravotní kritéria. Dílky jsou dostatečně velké, nelze je polknout, jsou prakticky nerozbitné a přitom snadno uchopitelné i pro děti mladší 2 let. Magformers se stal za pouhé 3 roky nejoblíbenější hračkou v mateřských školách i mnoha domácnostech. Děti i dopělí jsou často zaujati společným stavěním natolik, že opomenou sledovat televizi či nechají zahálet procesor počítače, což je dnes stále žádanějším překvapením. Magformers putuje s dětmi na chalupy i dovolenou, mnozí tak ocení i balení v praktických úložných kufřících. Dokupovat lze i jednotlivé dílky, jejichž počet se každým rokem stále rozrůstá. Jen letos přibylo 7 nových tvarů, kolečka s motorkem na dálkové ovládání či světelné komponenty s mnoha barevnými režimy.

Magformers učí využívat schematické tvarové zkratky a nacházet rysy, které propůjčují předmětům jejich typickou podobu. Děti rychle objevují i novátorská konstrukční řešení, neboť spojování dílků je otázkou pár vteřin. Ještě rychleší je pak opětovné rozložení na základní dílky, kde jednoznačně vítězí radostná demontáž impulzivního charakteru:)

Originalitu a užitnou hodnotu stavebnic Magformers potvrzuje řada domácích i mezinárodních ocenění, mj. Grand „Prix For Toys“ nebo prestižní titul „Hračka roku“, který uděluje porota z řad pedagogů a výtvarníků.

MAGFORMERS lze kombinovat i se známou stavebnicí Geomag a jí podobnými magnetickými hračkami. MAGFORMERS je chytrou a chytlavou hrou pro děti i dospělé. Hraní si s vlastními dětmi či vnoučaty vás nebude v žádném případě nudit a ledacos se i sami přiučíte.

Výhruluxusní novou stavebnicí LED Architekt se světelnými efektyvyhrává 1. správná odpověď. Stavebnici Wow Starter vyhrává soutěžící, kteří správně odpoví a jejich odpověď dorazí jako 20., 40., 60., 80., 100. a 120. v pořadí.

Výherce (stavebnice LED Architekt):
Zuzana P. (Praha 3)

Výherci (stavebnice Wow Starter):
Věra M. (praha 10)
Lucie P. (Náchod)
Pavla D. (Brno)
Miroslava V. (Zdice)
Marcela G. (Slavkov u Brna)
Zdenka M. (Přerov)

Možnost odpovídat máte od 26. srpna do 1. září 2013.

Nápovědu najdete na Magformers ZOO.

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Dnešní den pro vás bude ve znamení bujaré rozšafnosti. Ať už budete mít chuť na cokoliv, prostě si to dopřejete. Čokoládou počínaje a…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci