Marek Eben namluvil pohádkovou Sedmives (uvnitř videoukázka)

Nový večerníčkový seriál Sedmives s atmosférou plnou fantazie a výtvarných obrazů, který se zabydlí na počátku února na obrazovkách ČT2, vznikl v animačním studiu České televize. Pohádky namluvil hudebník a moderátor Marek Eben a zazní v nich i hudba a písně bratří Ebenů.

Kdesi v dálce mezi kopci stojí na první pohled docela obyčejná vesnička. Ale když se na ni podíváte pozorněji, objevíte hned sedm zvláštních lidiček s podivnými jmény. A právě o nich vypraví nový večerníček Sedmives, který začíná na programuČT2 ve středu 1. února v 18:45.

Pořádná paní, Tlustý pán, kouzelník z Kouzelného domu nebo Růžová holčička. I to jsou hrdinové pohádkové Sedmivsi, kterým svůj hlas propůjčil Marek Eben. Oblíbený moderátor se pak společně se svými bratry postaral také o všechny veselé písničky.

„Na tomto večerníčku se mi líbí, že je takový pěkně český“, řekl Marek Eben a dodal: „Původní animovaná tvorba navíc tak rychle mizí, že je skoro zázrak, že se ještě něco takového podaří natočit.“

Pokud nechcete čekat na večer, můžete se podívat na ukázku již teď ZDE.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

I kdybyste si na sebe dneska vzala jutový pytel, vaše ženskost bude vynikat. Vůbec se nedivte tomu, že se za vámi budou mužští otáčet…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci