Mariánská pouť pro děti i dospělé

Přijeďte se podívat na soukromý zámek Koloděje nad Lužnicí, který je veřejnosti přístupný pouze jeden den v roce! Přeneste se s námi do historie a zažijte vyjímečný den s bohatým programem zaměřeným na rodiny s dětmi. Čeká na Vás sokolnická show, šermířské a kejklířské umění, divadla hraná i loutková, koncerty, rytířská klání pro děti i dospělé, rukodělné dílničky a tradiční jarmark.

Po celý den je připravena žongléřská škola, kde máte možnost vyzkoušet si kejklířské náčiní a školení kejklíři Vás naučí své triky. Pro odvážné je zase šermířská škola, házení bojovými noži a sekyrami, střílení z kuše. Jarmark nabízí širokou škálu tradičních řemesel, z nichž některá patří již téměř mezi zapomenutá (ketlování korálků, vrtání dřevěných potrubí, předení na kolovrátku), jiná jsou nová a zajímavá (vinuté perle). Spoustu z nich si budete moci Vy i Vaše děti vyzkoušet.

Zajímavé jsou také netradiční prohlídky, které komentuje hlavní restaurátor zámku. Máte možnost seznámit se s restaurátorskými průzkumy, vidět obnažené jednotlivé vrstvy, které historie přinášela. Seznámíte se s postupy restaurování barokních kachlových kamen, hodinového stroje a jinými zajímavostmi.
Vše doplňuje historický catering, který se svojí nabídkou tradičních staročeských jídel nezapomíná ani na děti a pro nejmenší je připravena jídelní židlička s možností ohřátí dětského jídla.

sobota, 28. května 2011 od 10.00 do 20.00 hodin
zámek Koloděje nad Lužnicí, č.p.1, okr. České Budějovice

www.mitrowicz.cz

SLEVÍN.CZ - Každý den nové slevy na jednom místě!

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

I kdybyste si na sebe dneska vzala jutový pytel, vaše ženskost bude vynikat. Vůbec se nedivte tomu, že se za vámi budou mužští otáčet…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci