Mary Kay myslí růžově

Společnost Mary Kay je snadno rozpoznatelná podle tří základních znaků. Tím prvním je růžová barva, která je pro společnost charakteristická.

Další znak představuje postoj společnosti k testování zvířat. Společnost Mary Kay totiž nepodporuje testování na zvířatech a je pevným zastáncem využití alternativních metod testování.

A tím třetím je různorodá škála charitativních činností, kterou se Mary Kay zabývá už od svého vzniku.

Spojením těchto tří znaků vznikla myšlenka podpoření adopce zvířat. Společnost Mary Kay našla v říši zvířat dokonalého reprezentanta, který představuje veškeré charakteristiky, které jsou připisovány samotné společnosti – elegantní, společenský, růžový – tedy Plameňák růžový!

Od srpna 2010 a po celý následují rok, se tak Mary Kay stala adoptivním rodičem těchto elegantních tvorů v pražské i bratislavské zoologické zahradě.

Navštivte tedy některou z výše zmíněných zoologický zahrad a najděte cedulku s názvem a logem společnosti Mary Kay u výběhu plameňáků.

Více info na www.marykay.cz.

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

I kdybyste si na sebe dneska vzala jutový pytel, vaše ženskost bude vynikat. Vůbec se nedivte tomu, že se za vámi budou mužští otáčet…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci