reklama

Mary Kay myslí růžově

Společnost Mary Kay je snadno rozpoznatelná podle tří základních znaků. Tím prvním je růžová barva, která je pro společnost charakteristická.

Další znak představuje postoj společnosti k testování zvířat. Společnost Mary Kay totiž nepodporuje testování na zvířatech a je pevným zastáncem využití alternativních metod testování.

A tím třetím je různorodá škála charitativních činností, kterou se Mary Kay zabývá už od svého vzniku.

Spojením těchto tří znaků vznikla myšlenka podpoření adopce zvířat. Společnost Mary Kay našla v říši zvířat dokonalého reprezentanta, který představuje veškeré charakteristiky, které jsou připisovány samotné společnosti – elegantní, společenský, růžový – tedy Plameňák růžový!

Od srpna 2010 a po celý následují rok, se tak Mary Kay stala adoptivním rodičem těchto elegantních tvorů v pražské i bratislavské zoologické zahradě.

Navštivte tedy některou z výše zmíněných zoologický zahrad a najděte cedulku s názvem a logem společnosti Mary Kay u výběhu plameňáků.

Více info na www.marykay.cz.

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Do vašeho vztahu se snaží vstoupit třetí osoba a je možné, že se s ní brzy budete muset konfrontovat tváří v tvář. Promluvte si s…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama