Moje dítě dostalo rýmu…

Dítě má ucpaný nos, v noci nespí, těžko dýchá. Vy pracně odměřujete nosní kapky, zatímco se ratolest vzpíná. Jak dítěti i sobě jeho rýmu ulehčit?

Statistika říká, že zatímco dospělý člověk trpí rýmou průměrně 2-4krát ročně, dítě ji může dostat i 12krát do roka.

Rýma je pro dospělého nepříjemná, ale zase tak moc neomezuje. U malého dítěte je to jinak, rýma omezuje jej i celou rodinu. Dítě je rozmrzelé, těžko dýchá, v noci často pláče a všechny budí.

Nemluvě o tom, jaký bývá pro rodiče boj jednou rukou odměřit nosní kapky a kapat je do nosu a druhou rukou držet řvoucí ratolest.

Pokud chcete dítěti i sobě „rýmové období“ ulehčit, zkuste nový Nasivin Sensitive. Jeho působení vydrží až 12 hodin, takže se dítě i vy lépe vyspíte.

A s dávkováním už také nemusíte bojovat. Kapky pro nejmenší děti do 1 roku (Nasivin Sensitive 0,01%) mají speciální kapátko, tzv. „skákající kapku“, které si přesnou dávku samo odměří a vy jej jediným zmáčknutím vpravíte dítěti přímo do nosu.

Je to hygienické a dávka je přesná. Větší děti od 1 roku už začínají chodit nebo chodí, takže ocení, když jim léčivo podáte rychle při hraní a nemusíte je kvůli tomu vždy pokládat.

Pro ně má Nasivin nově sprej (Nasivin Sensitive 0,025% pro děti od 1 roku). Při rýmě je nutné držet dítě v přiměřeném teple, podkládat na noc hlavičku a dbát na dostatečný přísun tekutin.

Více info na www.nasivin.cz.

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Provokovat vás můžou hlavně starší ženy ze sousedství, které vás nutí upravovat společné prostory vašeho bydliště. Ale jinak se cítíte…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci