Moje dítě dostalo rýmu…

Dítě má ucpaný nos, v noci nespí, těžko dýchá. Vy pracně odměřujete nosní kapky, zatímco se ratolest vzpíná. Jak dítěti i sobě jeho rýmu ulehčit?

Statistika říká, že zatímco dospělý člověk trpí rýmou průměrně 2-4krát ročně, dítě ji může dostat i 12krát do roka.

Rýma je pro dospělého nepříjemná, ale zase tak moc neomezuje. U malého dítěte je to jinak, rýma omezuje jej i celou rodinu. Dítě je rozmrzelé, těžko dýchá, v noci často pláče a všechny budí.

Nemluvě o tom, jaký bývá pro rodiče boj jednou rukou odměřit nosní kapky a kapat je do nosu a druhou rukou držet řvoucí ratolest.

Pokud chcete dítěti i sobě „rýmové období“ ulehčit, zkuste nový Nasivin Sensitive. Jeho působení vydrží až 12 hodin, takže se dítě i vy lépe vyspíte.

A s dávkováním už také nemusíte bojovat. Kapky pro nejmenší děti do 1 roku (Nasivin Sensitive 0,01%) mají speciální kapátko, tzv. „skákající kapku“, které si přesnou dávku samo odměří a vy jej jediným zmáčknutím vpravíte dítěti přímo do nosu.

Je to hygienické a dávka je přesná. Větší děti od 1 roku už začínají chodit nebo chodí, takže ocení, když jim léčivo podáte rychle při hraní a nemusíte je kvůli tomu vždy pokládat.

Pro ně má Nasivin nově sprej (Nasivin Sensitive 0,025% pro děti od 1 roku). Při rýmě je nutné držet dítě v přiměřeném teple, podkládat na noc hlavičku a dbát na dostatečný přísun tekutin.

Více info na www.nasivin.cz.

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Nevyhýbejte se společenským událostem, můžete v jejich rámci poznat nové přátele, se kterými budete mít mnoho společného. Dodělejte…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci