reklama

Nafukovací límec Baby Ring – praktická pomůcka, kterou můžete vyhrát!

Máte doma malého milovníka vody? Pokud ano, pak by vás mohl zajímat náš tip, jak miminku dopřát zábavné koupání v pohodlí domova. A naplno si ho budete užívat i vy. S nafukovací pomůckou Baby Ring totiž odpadá podpírání hlavičky rukou a ohýbání se k miminku.

V soutěži, kterou jsme připravili ve spolupráci s českým prodejcem dětského zboží společností Babypoint, rozdáme 5 těchto praktických pomůcek. Přičemž výherci si budou moci vybrat barvu i velikost. Malý kruh (0 – 24 měsíců, resp. 3 – 15 kg) ve tvaru kytice výrobce nabízí ve světle zelené, žluté a oranžové barvě. Střední varianta (3 – 36 měsíců, resp. 6 – 36 kg) je v nabídce v růžovém a modrém provedení, vždy s veselými motivy z mořského světa. 

Používání pomůcky Baby Ring bylo konzultováno s dětským fyzioterapeutem a neurologem. Z pohledu vývoje dítěte je ideální začátek pro koupání s Baby Ringem přibližně čtvrtý měsíc věku, předpokladem je správný pohybový vývoj miminka v průběhu předchozích měsíců.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Baby Ring má podobu nafukovacího límce, snadno se nasazuje i sundává. Tvoří ho dvě samostatně nafukovací části s ventilem, čímž je zajištěna dvojí bezpečnost. U správně nafouknutého kruhu vzniknou dvě komory, obvod obepínající krk dítěte a místo pro správnou fixaci brady. Provedení kruhu je zcela bezpečné a dítěti příjemné, přispívá k tomu i regulovatelné zapínání límce kolem krku. Na vnitřní straně má kruh podporu pro bradičku, která pevně fixuje její pozici a zamezuje klouzání, nafouknutý límec nezpůsobuje tlak na krk dítěte.

Pohodové „plavání“ s Baby Ringem si můžete prohlédnout na následujících videích:

O společnosti Babypoint

V sortimentu Babypointu najdete širokou nabídku dětských kočárků a autosedaček vlastní značky Babypoint, ale i dovážených modelů X-lander, Navington, TFK a BeSafe. Luxusní doplňky pro rodiny s malými dětmi zase najdete pod německou značkou Lässig. Doplňme také prémiové norské fusaky Voksi a funkční doplňky české výroby Little Angel. Ucelenou nabídku včetně jídelních židliček, cestovních postýlek nebo lehátek pro děti uzavírá ekonomická řada Newbuddy. Pro více informací o nabízeném sortimentu navštivte www.babypoint.eu nebo facebook.com/babypoint.cz.

Výherci:

Michaela J. (Hradec Králové)

Markéta Š. (Choceň)

Jaroslav P. (Halenkovice)

Michal V. (Most)

Jana M. (Žatec)

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Žijete velmi rychle, takže není divu, když začínáte mít pocit, že vám spousta věcí uniká. Nebylo by od věci se na chvíli zastavit a…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama