reklama

Nakupujete on-line?

Už je jen málo lidí, kteří ještě nenakupovali na Internetu. Nakupování v nejrůznějších e-shopech se stalo běžnou součástí našich životů. Na Internetu se dá pořídit už asi úplně všechno od bot a oblečení, přes krmení pro vaše zvířecí miláčky až po potraviny, pleny, kojenecké mléko a výživu.

4 rady jak poznáte kvalitní e-shop

  • 1. Komunikace se zákazníkem

Každý správný e-shop by měl mít zákaznický servis, který vám odpoví na veškeré informace týkající se výrobku, nabízené služby či právě probíhající promoční akce. Pokud o vás e-shop opravdu stojí, měl by na vaše otázky reagovat téměř obratem, nejpozději však do 24 hodin.

  • 2. Design napoví

Už když si stránky poprvé otevřete, měli byste se tam cítit „jako doma“. Dobře postavený e-shop by měl být přehledný, plně funkční, co se vyhledávání a filtrů týče. Na první pohled by mělo být patrné, zda je výrobek v akci anebo zda k němu dostanete nějakou další výhodu, jakou může být např. dárek či doprava zdarma.

  • 3. Důvěřuj, ale prověřuj

Na stránkách e-shopu hledejte logo certifikace od Heureky, kde si můžete přečíst recenze k danému obchodu či produktu od reálných zákazníků, kteří již nakoupili a případně přidat hodnocení vlastní.

  • 4. Vždy něco navíc

Každý e-shop by měl nabídnout svým zákazníkům vždy něco zajímavého navíc jako např. poradnu, blog či bazárek.

TIP: Vybírejte si obchody, které nabízejí vždy něco navíc např. rychlost doručení, kvalita zabalení, slevy a akce, pro stálé zákazníky věrnostní program, soutěže, dobrá komunikace zákaznického servisu či poštovné zdarma při určitém objemu objednávky. Tohle vše nabízí největší e-shop s výživou a potřebami pro kojence FEEDO.CZ

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Teď je důležité neupozorňovat na sebe, ale podporovat tým. Se všemi blízkými lidmi se rády pobavíte, určitě ale nepolevíte ve svém…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama