reklama

Nejluxusnější kočárek na světě – připravte si 60 000

Určitě se nestane běžnou součástí našich pískovišť, nejexkluzivnější kočárek by si ale mohl oblíbit třeba malý James Bond. Firma, která má luxusní vozítko pro děti na svědomí je totiž automobilka Aston Martin – známá právě díky vozům agenta 007.

Renomovaná automobilová společnost začíná novou kapitolu své výroby. Ve spolupráci se společností Silver Cross, která se kočárky zabývá již od roku 1877, vytvořila model promyšlený do nejmenších detailů. Vyrábí se ze stejné kůže jako interiér vozů a kolečka má z hliníkové slitiny – taktéž jako její větší kolega.

Stejně jako u podobných exkluzivních záležitostí, i „bondovský“ kočárek bude vytvořen pouze v limitované edici – na trh se dostane pouze 800 kusů. Každý výrobek navíc bude dokládat svou originalitu certifikátem původu a vlastní chromovou destičku.

„Je to kočárek s nejvyšším komfortem pro vaše dítě a nejvyšším stylem pro jeho majitele,“ uvádí mluvčí společnosti Silver Cross.

Zdroj: dailymail.co.uk

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

reklama
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Nedivte se, že za vámi najednou chodí spousta lidí řešit si svoje problémy, jste taková "máma" všech. Umíte se vcítit a…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama