Největší svatební událost roku 2015 zahájí svatební kolona 13ti luxusních vozů

Ona a on, to je nejkrásnější den v životě! Přijďte se na něj připravit k nám na veletrh!

Již 5. ročník exkluzívního svatebního veletrhu SVATEBNÍ DNY 2015 V CLARION CONGRESS HOTELU PRAGUE se uskuteční ve dnech 16. - 17.1. 2015. Veletrh zahájí velkolepá a neobvyklá šou, originální svatební výstava a během bohatého programu veletrhu vás budeme inspirovat módními přehlídkami, lákavými  nabídkami, ochutnávkami a velkou soutěží o snubní prsteny v hodnotě 30 000 Kč od Diamond Clubu. Veletrh vám na ploše více než 3000m2 představí téměř 130 vystavovatelů z celého svatebního segmentu.

V ulicích Prahy veletrh symbolicky zahájí svatební kolona v čele s bílou limuzínou zn. Lincoln, dále 10 vozů taxi společnosti TIC TAC a tři vozy zn. Mini Cooper od společnosti RENOCAR. Svatební kolona bude vyjíždět v pondělí, 12.1. v 10 hodin, od OC Letňany do centra města na Václavské náměstí a  bude pokračovat do Clarion Congress Hotel Prague.

Zahajovací kampaň svatebního veletrhu SVATEBNÍ DNY odstartovala 5.1. 2015 ve spolupráci  s OC LETŇANY instalací originální svatební výstavy svatebních šatů a doplňků . Svatební výstava v OC LETŇANY potrvá do 17.1. 2015. Dále bude v prostorách OC LETŇANY vystaven originální svatební veterán zn. Škoda Felicia z roku 1960 od partnera veletrhu - firmy JUDR. Stanislav Stuna. Svatební veterán bude vystaven v OC LETŇANY od 9. do 17.1. 2015  a bude spojen s tipovací soutěží pro širokou veřejnost.

Klepněte pro větší obrázek

Pro prvních 200 návštěvníků bude každý den u vstupu připraven malý dárek a nové vydání veletržního katalogu SVATEBNI.CZ.

Svatební veletrh vám nabídne skutečně bohatý doprovodný program. Těšit se můžete na pestré módní přehlídky svatebních šatů, jedinečnou barmanskou show nebo na vystoupení nejoriginálnějšího českého revivalu skupiny ABBA. Doprovodným programem vás bude provázet moderátor Jan Pastor.

SVATEBNÍ DNY v Clarion Congress Hotel Prague, Freyova 33, Praha 9 – Vysočany.

Pátek: 15.00 – 20. 00 hod.

Sobota: 10.00 – 18.00 hod.

Vstupné: 100 Kč, vstupenka je platná na oba dva dny a je k dostání pouze v místě veletrhu.

Aktuální informace najdete na www.svatebnidny.cz, najdete nás i na facebooku

Klepněte pro větší obrázek
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Budete mít dost síly a vytrvalosti k tomu, abyste dnes překonala všechny překážky, které se vám objeví v cestě. Můžete proti nim jít…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci