Novinka Römer Advansafix – již žádné starosti s pořizováním vhodné autosedačky

Česká rodinná společnost Baby Direkt, specializující se na prodej kompletního sortimentu pro děti, nabízí novinku od společnosti BRITAX RÖMER. S pořízením důmyslně navržené autosedačky Römer Advansafix nemusíte dělat žádné kompromisy. Autosedačka, která vyniká vysokou kvalitou, dobře poslouží od batolícího věku až do začátku dospívání. V klidu můžete sledovat, jak vám dítě roste před očima, tento model je určen dětem od 9 až do 36 kg.

Autosedačka úspěšně prošla testem převrácení vozidla pro rok  2014. Co to znamená? Dle posledních novel, které provedla Evropská hospodářská komise OSN u stávajícího nařízení R44/04 a nového nařízení R129 pro zádržné systémy platných v Evropě,  se nově vyrobené autosedačky testují v modelových situacích, kdy dojde k převrácení, bočnímu nárazu či nárazu s otočením vozidla. Právě 5bodové pásy v těchto situacích udržují dítě bezpečně usazené v ochranné autosedačce a zabrání tak jeho vypadnutí. Römer Advansafix umožňuje tyto pásy používat až do 25 kg váhy dítěte.

Další zárukou bezpečí je Top-Tether  - horní  upevňovací popruh s jedinečným vzorem švů absorbující síly, které působí při nehodě. V kombinaci se systémem ISOFIX a bezpečnostním pásem omezuje rotační pohyb sedačky.

Sedačka je vybavena i prvotřídním režimem ISOFIT +.

Klepněte pro větší obrázek 
Zdroj: Britax Römer

Hluboké a měkce polstrované bočnice zajišťují v rámci celé sedačky  pohodlnou a optimální ochranu proti bočnímu nárazu. Stejně tak výkonné ramenní opěrky omezují pohyb dítěte dopředu a také energii, která vznikne v případě nehody. Výškově nastavitelná hlavová opěrka a pás se snadným nastavením jednou rukou umožňují přizpůsobit se růstu Vašich dětí a stále tak zajišťují správnou pozici umístění pásu přes ramena i pánev malých cestovatelů.

Komfortní jízdu zaručuje měkce polstrovaný potah i břišní polštářek pro větší pohodlí. Pokud si chce cestovatel pospat, stačí jen vybrat jednu z naklápěcích poloh a rázem tak vytvoříte vhodnou a pohodlnou pozici na spánek.

I když není příliš vhodné konzumovat za jízdy jakékoli potraviny, občas se malým výjimkám neubráníme a potahy je nutné za čas vyprat. V tomto případě myslí společnost Britax Römer i na pohodlí rodičů, protože potah lze jednoduše a rychle sejmou bez nutnosti vyjmutí sedačky z automobilu.  

Tato novinka tedy zaručuje dětem bezpečnou a pohodlnou jízdu po dlouhý čas a rodičům ubírá starosti s výběrem další autosedačky, protože jak je známo, děti rostou jako z vody.

Další informace o produktu nebo nabídce společnosti Baby Direkt naleznete na nových webových stránkách www.babydirekt.eu nebo na stránkách prodejců.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek 
Zdroj: Britax Römer
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Žijete velmi rychle, takže není divu, když začínáte mít pocit, že vám spousta věcí uniká. Nebylo by od věci se na chvíli zastavit a…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci