Nový pořad Maminka startuje již tento pátek na TV Pětka!

Lejla Abbasová se stala moderátorkou nového televizního servisně-zábavného pořadu s názvem Maminka – to nejlepší v životě ženy, který startuje 19. 10. 2012 v 17.30 na TV Pětka. Zvládnout totiž své milované dítě nemusí být vždy hračka. A každá máma si někdy neví rady.

Pořad Maminka odpoví na mnohé dotazy, dodá maminkám potřebné a užitečné rady a vždy dobře naladí, a to také díky příjemné a zvídavé moderátorce Lejle Abbasové. Dozvíte se užitečné rady nejen od ní, ale také od jiných známých maminek, které řeší stejné problémy jako všechny ostatní. Pořad o dětech, je v současnosti jediný televizní magazín věnovaný maminkám, tatínkům, babičkám a dědečkům.

„Jsem ráda, že se pořad na téma mateřství a rodičovství neztratí z televizních obrazovek. Jsem přesvědčena, že formát pořadu Maminka je užitečný pro všechny – maminky, tatínky, dědečky, babičky, dětičky, veškeré příbuzenstvo a také pro mě,“ dodává Lejla.

Leila Abbasová je sama matkou malého syna, a tak je jí téma pořadu velmi blízké, odbornou tématikou bude provázet Klára Kotábová, současná šéfredaktorka úspěšného tištěného měsíčníku Maminka.

Nový televizní pořad maminka není jen koktejlem rad, tipů a informací pro maminky, ale hodně potřebného, třeba to jak na rodiče, mohou zjistit i samotné děti. Kromě toho se divačky během pořadu dozví i hodně věcí o svých dětech. Kromě toho, že jim pořad Maminka zprostředkuje kontakt s odborníky, hodně toho na sebe „prásknou“ také děti samy. A že se občas jedná o velice zajímavý pohled na svět očima dětí, se můžete přesvědčit už brzy…

Televizní pořad Maminka – to nejlepší v životě ženy startuje na televizi TV5/Metropol od října 2012, bude 26 minut dlouhý a poběží na obrazovkách jako týdeník.

http://www.petka.cz/porady/maminka/

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Vaše důvěřivost, která se jindy možná tak silně neprojevuje, dnes bude dobrou příležitostí pro všechny šprýmaře v okolí, aby vám věšeli…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci