Od září opět startuje Hostíkovo divadlo - každé úterý (vstup zdarma)

Plejáda zajímavých loutkových představení pro děti startuje v září Obchodním centru Park Hostivař v Praze. Děti se mohou těšit na pohádkové tituly v nově zrekonstruovaném multikině PREMIERE CINEMAS. Loutkoherci z různých souborů budou pohádky uvádět každé úterý vždy od 14 hodin pod hlavičkou Hostíkova divadélka.

„Aktuální představení v podání Divadélka Paleček se jmenuje „Září škola děti volá“ a bude zábavným uvedením do začátku školního roku. Všechny uváděné tituly z programu Hostíkova divadélka jsou zdarma a na diváky čekají vždy v jednom z kinosálů multikina . Návštěvníci mohou využít k pohodlnému vstupu do multikina hlavního vchodu a poté jen sledovat navigace, které je dovedou na místo,“ říká Karolína Pleštilová, manažerka Obchodního centra Park Hostivař.

Divadélko Palaček se představí v úterý 11. září 2012. O týden později bude v úterý pokračovat Dřevěné divadlo s pohádkou „Rozum a Štěstí“ a 25. září Divadélko Frydolín s představením „Kašpárek a ježibaba“.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

I kdybyste si na sebe dneska vzala jutový pytel, vaše ženskost bude vynikat. Vůbec se nedivte tomu, že se za vámi budou mužští otáčet…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci