Od září opět startuje Hostíkovo divadlo - každé úterý (vstup zdarma)

Plejáda zajímavých loutkových představení pro děti startuje v září Obchodním centru Park Hostivař v Praze. Děti se mohou těšit na pohádkové tituly v nově zrekonstruovaném multikině PREMIERE CINEMAS. Loutkoherci z různých souborů budou pohádky uvádět každé úterý vždy od 14 hodin pod hlavičkou Hostíkova divadélka.

„Aktuální představení v podání Divadélka Paleček se jmenuje „Září škola děti volá“ a bude zábavným uvedením do začátku školního roku. Všechny uváděné tituly z programu Hostíkova divadélka jsou zdarma a na diváky čekají vždy v jednom z kinosálů multikina . Návštěvníci mohou využít k pohodlnému vstupu do multikina hlavního vchodu a poté jen sledovat navigace, které je dovedou na místo,“ říká Karolína Pleštilová, manažerka Obchodního centra Park Hostivař.

Divadélko Palaček se představí v úterý 11. září 2012. O týden později bude v úterý pokračovat Dřevěné divadlo s pohádkou „Rozum a Štěstí“ a 25. září Divadélko Frydolín s představením „Kašpárek a ježibaba“.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Jste-li zadaná, zažíváte jedno z nejkrásnějších období svého života. Vidíte všechno přes růžové brýle a ani vás nenapadne, že by mohly…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci