reklama

Orchestra je konečně tady! Koncert barev a hra s oblečením může začít.

Již v roce 1995 začali designéři na jihu Francie navrhovat nové dětské kolekce pro značku Orchestra.

Z počátku bylo jen pár obchodů ve Francii. Od roku 2006 se začala Orchestra rozšiřovat i do ostatních zemí. Nyní má Orchestra 700 obchodů ve 40 zemích. Od roku 2012 se Orchestra spojila s belgickou značkou Premaman, která je na trhu od roku 1953 a kromě módy se specializuje na výrobky péče o děti jako jsou  třeba postýlky, kočárky a autosedačky.

Orchestra návrháři tvoří  každý rok okolo 3500 nových modelů pro děti od narození do 14ti let. Ročně se v obchodech Orchestra prodá 70 milionů kusů.

Móda, styl,  pohodlné nakupování a přiměřené ceny lákají stále více zákazníků. Děti milují ty hravé barevné kolekce a i rodiče si ve velké nabídce stylů vyberou. Jsou tu kolekce sportovní, na běžné nošení a do školy a také zajímavé kolekce na malé společenské události.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Spolu s měnícími se  trendy Orchestra návrháři přijdou každý rok s novými vzory a barvami, to vše s velkým důrazem na pohodlí a kvalitní materiály.

Letošní zima bude v pop-artových barvách, různé styly a střihy pro pohodlí dětí ve škole i na hřišti.

Ty nejmenší oblékneme do pastelových barev a malé nožičky dáme do teploučkých měkkých capáčků.

První Orchestra obchod je od března 2015 otevřen v Arkádách Pankrác.

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Žijete velmi rychle, takže není divu, když začínáte mít pocit, že vám spousta věcí uniká. Nebylo by od věci se na chvíli zastavit a…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama