Orchestra je konečně tady! Koncert barev a hra s oblečením může začít.

Již v roce 1995 začali designéři na jihu Francie navrhovat nové dětské kolekce pro značku Orchestra.

Z počátku bylo jen pár obchodů ve Francii. Od roku 2006 se začala Orchestra rozšiřovat i do ostatních zemí. Nyní má Orchestra 700 obchodů ve 40 zemích. Od roku 2012 se Orchestra spojila s belgickou značkou Premaman, která je na trhu od roku 1953 a kromě módy se specializuje na výrobky péče o děti jako jsou  třeba postýlky, kočárky a autosedačky.

Orchestra návrháři tvoří  každý rok okolo 3500 nových modelů pro děti od narození do 14ti let. Ročně se v obchodech Orchestra prodá 70 milionů kusů.

Móda, styl,  pohodlné nakupování a přiměřené ceny lákají stále více zákazníků. Děti milují ty hravé barevné kolekce a i rodiče si ve velké nabídce stylů vyberou. Jsou tu kolekce sportovní, na běžné nošení a do školy a také zajímavé kolekce na malé společenské události.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Spolu s měnícími se  trendy Orchestra návrháři přijdou každý rok s novými vzory a barvami, to vše s velkým důrazem na pohodlí a kvalitní materiály.

Letošní zima bude v pop-artových barvách, různé styly a střihy pro pohodlí dětí ve škole i na hřišti.

Ty nejmenší oblékneme do pastelových barev a malé nožičky dáme do teploučkých měkkých capáčků.

První Orchestra obchod je od března 2015 otevřen v Arkádách Pankrác.

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Konflikty posledních dní ve vás probouzejí nepříjemné napětí, s nímž si možná sama nebudete vědět rady. Zavolejte nejlepší kamarádce a…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci