Oslaďte si léto ovocnými koláči a vyhrajte s Herou!

S letními měsíci přichází lákavá nabídka sezónního ovoce. Třešně se vymění za jahody a ty pak uvolní místo šťavnatým meruňkám. S jednoduchým receptem na ovocný táč od Hery tak lze každý týden připravit rodině jiné sladké překvapení. A jestli jste v kuchyni jako doma, můžete za vaše cukrářské tipy navíc získat krásnou odměnu. Pečení je přece radost!

Vyzkoušejte univerzální recept na letní drobenkový koláč. Základem je přes půl kila libovolného ovoce a také kvalitní rostlinný tuk. Ideální volbou je již léty osvědčený www.pecenijeradost.cz">rostlinný tuk Hera, který se skvěle hodí na jakékoli běžné pečení. Chcete-li si ale dopřát něco výjimečného či svátečního, vyzkoušejte rostlinný tuk Hera máslová příchuť. Nabídne vám ideální kombinaci pohodlného použití s lahodnou chutí másla. Skvěle se hodí jak na běžné pečení, tak i díky zvýšenému obsahu tuku na přípravu krémů.

Z kostky Hery máslové oddělte 200g, přidejte skleničku moučkového cukru a dvě sklenice polohrubé mouky. Rukama vypracujte drobenkové těsto. Část si ponechejte stranou a do zbylého množství zamíchejte prášek do pečiva, sklenku mléka a dvě vejce. Vymíchané těsto nalijte na vymazaný plech a poklaďte ovocem. Navrch posypejte drobenkou, kterou jste si předtím odložili. Lehká letní buchta provoní vaši kuchyni během okamžiku!

Oblíbili jste si jiný letní recept? Pak neváhejte a podělte se o něj s námi! Značka Hera vyhlašuje velkou letní cukrářskou soutěž! Posílejte nám své tipy na recepty spolu s jejich fotografiemi a sbírejte pro ně hlasy od fanoušků. Každý týden vybereme nejlepší recept, který získá praktického pomocníka do kuchyně od značky Eta a kuchařku Hera rodinné recepty! Zároveň tři nejlepší z každého týdne postupují do velkého finále, v němž zvolíme vítěze hlavní odměny, výkonného kuchyňského robota Eta Gratus Max!

Hodně štěstí a hlavně dobrou chuť!

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Vaše pořádkumilovnost a pečlivost je v mnoha ohledech jistě chvályhodná a vůbec skvělá vlastnost, které si váš zaměstnavatel velmi…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci