Panenky Monster High jsou neustále populárnější!

Sháníte pro svou dceru dárek k svátku, narozeninám anebo prostě jen tak? Samozřejmě lze volit mezi mnoha výrobky jako videohry či filmy na DVD. Jenže „odzvoněno“ rozhodně nemají ani panenky. Obzvlášť, když v této oblasti dnes seženete mnoho zajímavého!

Vývoj panenek od počátku po dnešek

Pokud bychom naše povídání zahájili pohledem do minulosti, musíme konstatovat, že panenky jako hračky mají skutečně dlouhou historií, neboť existovaly již ve starověké Mezopotámii i v Egyptě. Za cca 4000 let vývoje pochopitelně docházelo k mnoha změnám od použitých materiálů po samotný vzhled. Ani na počátku 21. století se nicméně na popularitě této hračky pro holčičky nic nemění.

Tip: chcete-li poznat, co všechno si v této oblasti můžete aktuálně pořídit, prohlédněte si nabídku panenek e-hopu Hračky 4kids.cz.

Panenky Monster High milují holčičky po celém světě

Pokud chcete koupit své dceři něco vskutku originálního, můžeme Vám doporučit panenky Monster High. Co jsou vlastně zač? Jedná se o sérii panenek známé firmy Mattel z roku 2010, která si okamžitě získala srdce holčiček po celém světě. Ptáte se proč? Tak především díky své originalitě, neboť jednotlivé postavy jsou inspirovány různými monster filmy a horory, čímž se liší od většiny ostatních výrobků na trhu.

Nemusíte se však v žádném případě obávat toho, že jsou díky tomu pro malé děti nevhodné. Právě naopak! Ostatně si můžete sama prohlédnout překrásné panenky Monster High a zjistíte, že se jedná o výtečné „společnice“. Navíc si lze pořídit i mnoho rozličných doplňků jako univerzita Monster High, monsterauto a samozřejmě i mnoho nezbytných kouzelnických doplňků, tedy např. křišťálovou kouli. S panenkami Monster High zkrátka děti vstupují do fantastického světa!

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Jste žena do nepohody, snažíte se žít nezávisle a upřímně. I když se nechcete na nikoho vázat, přeci jen vám chybí blízký a hluboký…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci