reklama

Plus-size modelka Barbora Bartáková: V Česku nemám konkurenci

Pokud jste se už setkala s termínem plus-size modelka, víte, že řeč bude o krásných dívkách, které se vymykají standardu velikosti 34-36. Ženy, kterým je štíhlá až hubená postava představující současný ideál krásy nedostupná (a asi všechny dobře víme, že tato skupina převažuje), tuto novou kategorii ve světě módy vítají s nadšením.

Termín krásy je médii často velmi striktně ohraničen. Míry, výška i rysy…limity, které určují, zda je žena považována za krásnou. Cokoliv mimo stanovené hranice obvykle není společností akceptováno a posouvá se do škatulky „nepřijatelné“.

DOPORUČUJEME: Těhotné modelky předvedly prádlo snů – sexy, pohodlné a veselé

S velmi potěšující výjimkou nastupují právě modelky plus-size. Půvabná tvář a krásné vlasy zůstávají, tvary se mění. Oproti klasickým manekýnkám jsou o několik kilogramů bohatší, ženštěji tvarované, prostě „prostorově výraznější“. Mužskému oku obvykle lahodí, dámy s nimi sympatizují.

U nás se tyto modelky teprve začínají prosazovat. Asi nejznámější představitelkou je líbezná Barbora Bartáková. Jak se ke své branži dostala a co musí splňovat, se dozvíte v rozhovoru TV Metropol:

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

reklama
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Dostanete nabídku odjet na delší dobu daleko od vašeho domova, nejspíše do zahraničí. Nebude pro vás jednoduché se odloučit od přátel a…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama