Plus-size modelka Barbora Bartáková: V Česku nemám konkurenci

Pokud jste se už setkala s termínem plus-size modelka, víte, že řeč bude o krásných dívkách, které se vymykají standardu velikosti 34-36. Ženy, kterým je štíhlá až hubená postava představující současný ideál krásy nedostupná (a asi všechny dobře víme, že tato skupina převažuje), tuto novou kategorii ve světě módy vítají s nadšením.

Termín krásy je médii často velmi striktně ohraničen. Míry, výška i rysy…limity, které určují, zda je žena považována za krásnou. Cokoliv mimo stanovené hranice obvykle není společností akceptováno a posouvá se do škatulky „nepřijatelné“.

DOPORUČUJEME: Těhotné modelky předvedly prádlo snů – sexy, pohodlné a veselé

S velmi potěšující výjimkou nastupují právě modelky plus-size. Půvabná tvář a krásné vlasy zůstávají, tvary se mění. Oproti klasickým manekýnkám jsou o několik kilogramů bohatší, ženštěji tvarované, prostě „prostorově výraznější“. Mužskému oku obvykle lahodí, dámy s nimi sympatizují.

U nás se tyto modelky teprve začínají prosazovat. Asi nejznámější představitelkou je líbezná Barbora Bartáková. Jak se ke své branži dostala a co musí splňovat, se dozvíte v rozhovoru TV Metropol:

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

V posledních dnech jste možná byla znejistěná bez zjevné příčiny, každopádně hmatatelným důsledkem je, že v profesním životě se vám…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci