Podpořte Boženku!

Boženka Hradílková je tříletá dívka, která má spinální muskulární atrofii. Přesto však s pomocí svých rodičů žije život běžného batolete. V sobotu si jí můžete přijít poslechnout, jak zpívá a přispět jí na boj s nemocí

"Spinální muskulární atrofie je náročné onemocnění, u kterého, když se s ním rozhodnete  bojovat, musíte mít možnost upnout se k alespoň nějaké minimální šanci na úspěch," tak popisuje nemoc tatínek Boženky.

Boženka se narodila před třemi lety a že je velká bojovnice, si všimli už sestřičky v porodnici. Už tam o ní mluvili jako o dítěti s charakterem. Svým přístupem k životu změnila přístup celé rodiny.

Klepněte pro větší obrázek

Boženka v rámci možností chodí do pěveckého sboru, který ji i pomáhá bojovat s urputnou nemocí. Jak to Božence jde, si můžete poslechnout sami v pražském kostele u Salvátora 9. ledna od 17:00 hodin. 

Klepněte pro větší obrázek

Důležité informace o této nemoci v naší zemi často nejsou a tak se, Boženčini rodiče snaží, seč jim síly stačí, tyto informace přitáhnout k nám a předat je dál. "Od podpůrné léčby, která umí dělat zázraky je totiž v současné době už jen krůček k léčbě skutečné. Proto je potřeba se „esemákům“ věnovat z plna hrdla, napsal Václav Hradílek.  

Boženka vzkazuje esemákům: „silujte a bojujte, ať jste silní jako já!“

Více o životě Boženky, informace o nemoci a o tom, kam směřovaly všechny příspěvky najdete na:  www.BozenkaSMA.cz

Foto: www.bozenkaSMA.cz

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Po období psychického vypětí doma i v práci se vám v duši bohužel nerozhostí klid, ale spíše vyprahlá netečnost. Není lepšího způsobu…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci