reklama

Pomozte a soutěžte o ceny s UNICEF

ÚSMĚV PRO UNICEF je název fotografické soutěže o zajímavé ceny na portálu MojeChytreDite.cz, do které se zájemci mohou zapojit až do 14. 12. 2011

Soutěže se může zúčastnit každý, kdo do ní do 14. 12. zašle 1 autorskou fotografii prostřednictvím Facebooku MojeChytreDite. Podmínkou soutěže je, že fotografie musí zachycovat dítě ve věku do 15 let a nesmí být nikde jinde publikována (souběžně ani dříve).

Cílem soutěže je získat finanční prostředky na podporu humanitárních projektů UNICEF v zemích východní Afriky, sužovaných hladomorem: ve prospěch UNICEF věnují organizátoři 10 Kč za každou přihlášenou fotografii a 1 Kč za každý elektronický hlas pro kteroukoliv fotografii.

Pomozte nám zachránit 50 dětí strádajících akutní podvýživou v Africkém rohu

Za první dva týdny trvání soutěže (od 14. 11. do 27. 11.) se na projekty UNICEF v Africkém rohu podařilo již získat prostředky ve výši 20 600 Kč, což je částka, která zajistí 2377 sáčků terapeutické výživy, postačujících pro záchranu života 16 dětí s akutní podvýživou. Snahou organizátorů soutěže je získat v jejím průběhu prostředky ve výši 65 000 Kč pro záchranu 50 dětí.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

reklama
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Žijete velmi rychle, takže není divu, když začínáte mít pocit, že vám spousta věcí uniká. Nebylo by od věci se na chvíli zastavit a…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama