Potřebujete posledních pár tisíc na vánoční dárky a peněženka říká ne?

Peníze na vánoční dárky pro Vaše blízké můžete mít na účtu již za 60 minut od odeslání žádosti. Podmínky získání peněz jsou velmi transparentní, smlouva o půjčce má pouze 2 strany a vždy se řídí zákonem o spotřebitelském úvěru, tj. půjčujete si stejně bezpečně jako v bance.

Elektronickou žádost o nebankovní půjčku společnosti Kouzelná půjčka najdete na internetových stránkách Kouzelnapujcka.cz. Vyplnění formuláře Vám nezabere více jak 5 minut, jako nový klient této společnosti můžete získat až 10 000 Kč (minimální částka půjčky činí 1 000 Kč) na dobu až 30 dnů (minimální splatnost činí 2 dny).

Do 60 minut od odeslání žádosti Vám Kouzelná půjčka odešle SMS zprávu s výsledkem schvalovacího procesu. Poté, co tuto zprávu potvrdíte, odchází peníze na běžný účet, který jste uvedli v žádosti (tj. i jako nový klient můžete získat peníze rovnou na účet, žádné poštovní poukázky či docházení na pobočku). Vzhledem k tomu, že Kouzelná půjčka disponuje účty u 10 bankovních institucí, je pravděpodobné, že peníze na účtu budete mít obratem po jejich odeslání.

Nabídku Kouzelné půjčky „chválí“ i odborníci

Podmínky poskytnutí půjčky jsou transparentní, smlouva o půjčce má 2 stránky a co je nejdůležitější, u Kouzelné půjčky získáváte peníze vždy dle zákona o spotřebitelském úvěru, tj. půjčujete si stejně bezpečně jako v bance. Toto tvrzení pravidelně potvrzují nezávislé testy, naposledy ten z dílny analytiků portálu Bankovni-poplatky.com, ve kterém se Kouzelná půjčka umístila na celkovém 2. místě, přičemž jako jediná z tří nejlepších společností poskytuje novým klientům půjčku až 10 000 Kč.

Co se analytikům na nabídce Kouzelné půjčky líbí nejvíce? Jsou to:

  • transparentní podmínky půjčení peněz
  • přívětivost podmínek půjčky
  • příznivé sankce za nesplácení
  • možnost rychlé komunikace přes standardní kanály (tj. žádné telefonní linky s vysokými cenami za volání)
  • postup při řešení případných sporů

Půjčte si bez obav

Jestliže Vám chybí pár dárků, kterými byste letos chtěli obdarovat Vaše blízké, půjčte si na jejich koupi právě u Kouzelné půjčky. Jasné podmínky poskytnutí půjčky Vám dávají jistotu, že Vás v lednu nebude bolet hlava z toho, že jste naletěli podvodníkům (podle cca dva roky staré analýzy Kouzelné půjčky je až 80 % nabídek nebankovní půjčky na trhu podvodných).

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

V posledních dnech jste možná byla znejistěná bez zjevné příčiny, každopádně hmatatelným důsledkem je, že v profesním životě se vám…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci